Restaurace U Kučery ATC Merkur

Recenze restaurace U Kučery ATC Merkur Pasohlávky

Restaurace U Kučery ATC Merkur

Restaurace U Kučery ATC Merkur

Adresa: ATC Merkur náměstíčko, 691 22, Pasohlávky
GPS: +48° 54′ 7.96″, +16° 34′ 32.92″
Webové stránky: www.kuceraobcerstveni.ic.cz

Celkové hodnocení: 33 z 50

Personál: (8 z 10)
Slečna za pultem byla při objednávání milá a ochotná. Stejně jak její kolega, který nám jídlo přinášel fungoval tak, jak se na obdobný podnik sluší a patří. Dá se říct, že jsme ze strany personálu dostali přesně to, co jsme očekávali 🙂

Prostředí: (6 z 10)
V podstatě jde o rychlé občerstvení, kde ale hosté sedí na venkovní zahrádce. Při objednávání si tak musíte dojít k pultíku. Jídlo nám ale už přinesli. Vše bylo čisté a upravené. Jak již bylo řečeno, přesně takové, jaké od obdobného podniku návštěvník očekává.

Jídlo: (7 z 10) 
Jídlo bylo jako z rychlého občerstvení. Nebyl to žádný luxus, ale bylo v pořádku a dokonce i chutné. Dá se říct, že jsme byli mile překvapeni chutí všech pokrmů. Nazvali bychom to lepším rychlým občerstvením.

Ceny: (5 z 10)
Jestliže kvalita jídel odpovídala lepšímu rychlému občerstvení, pak ceny odpovídali průměrné restauraci. V některých případech by se stejné množství jídlo dalo v menu koupit i s polévkou a pitím levněji. Například guláš za 89 Kč, pstruh za 130 Kč.

Celkový dojem: (7 z 10) 
Až na placení jsme byli spokojeni. Jasné je, že vše má svoji cenu. Tady to ale vypadalo, že cena odpovídá tomu, že je hlavní sezona maximálně tři měsíce v roce. Ne že by to jídlo bylo špatné, ale možná příště zkusíme s malým připlacením klasickou restauraci. Pokud ale trávíte den v kempu, můžete směle sem.

Rok návštěvy: 2014

 

3 Comments
  1. Nejsem si jistý, jestli výše uvedené recenze píše majitel, nebo slečna servírka. Nicméně, jídlo které jsem dostal na stůl, neodpovídalo mé objednávce. Pizza, která se měla skládat z gyrosu, rajčat, cibule a sýru se v kuchyni transformovala do podprůměrné, nedopečené pizzy s eidamem 30% a uschlou šunkou, to za příjemných 199 kč. Akce „frisco zdarma ke každé pizze“, není dle slov slečny podavačky určena ke každé pizze, logika jak noha. Rozhodně nedoporučuji návštěvu tohoto občerstvení.

  2. Výše uvedenou recenzi nepsal ani majitel ani servírka. Všechny recenze na tomto webu jsme psali s naším úzkým teamem. My jsme popsali náš zážitek, který jsme měli my při návštěvě této restaurace. Jsme velmi rádi, že jste zase vy popsal svůj zážitek. O tom tyto stránky mají být. Děkujeme za Váš komentář.

  3. Poprvé píši recenzi po přečtení tohoto komentáře . Byli jsme v kempu v srpnu. Dali jsme si také pizzu z gyrosem protože se jen tak někde nedělá. Ano stála 199 Kč, ale byla 50 cm. Výborná !!!! Servírka blondýnka milá a příjemná , frisco jsme dostali. Chodili jsme tam celý týden, ochutnali spoustu věcí a večer i míchané nápoje které nemají jinde v kempu konkurenci. Snad se tam letos dostaneme zase.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *