Restaurace hotelu Marcinčák

Recenze restaurace hotel Marcinčák Mikulov

Jídlo restaurace hotelu Marcinčák

Jídlo restaurace hotelu Marcinčák

Adresa:  K Vápence 69, Mikulov
GPS: +48° 48′ 18.81″, +16° 37′ 32.15″
Webové stránky: www.hotelmarcincak.cz

Celkové hodnocení: 45 z 50

Personál: (9 z 10)
V době naší návštěvy byli v restauraci dva číšníci. Oba fungovali přesně tak, jak člověk při návštěvě restaurace očekává. Vše jsme měli v pořádku a navíc s úsměvem. Pánové působili plně profesionálním dojmem.

Prostředí: (9 z 10)
Jednalo se o restauraci při hotelu s krásnou zahrádkou. My jsme zasedli právě do venkovních prostor. Vše bylo čisté a připravené pro hosty. Bonusem pak byla zahrádka rozkvetlých levandulí přímo před námi.

Jídlo: (9 z 10) 
Jídelní lístek byl kratší a odpovídal tak moderním trendům poslední doby. Přesto si zde přijde na své úplně každý. My jsme ochutnali klasický řízek s netradičními bramborami pečenými na plechu s česnekem a tymiánem. Zejména brambory byly naprosto luxusní. Druhé jídlo jsme měli medailonky z vepřové panenky s tatarskou omáčkou, která byla opravdu domácí. Také panenka byla správně udělaná a chutnala velmi dobře. Celkově lze jídlo hodnotit velmi pozitivně, je vidět, že se zde vaří z čerstvých surovin a kvalitně.

Ceny: (9 z 10) 
Ceny jsou trošičku vyšší, ale naprosto odpovídají kvalitě podávaných pokrmů. Vzhledem k poměru kvalita a cena se jedná o jednu z nejlepších restaurací široko daleko. Tady nezbývá než dodat, že je třeba počítat s trošičku vyšší cenou, ale za to s kvalitním jídlem a servisem.

Celkový dojem: (9 z 10)
Vzhledem k tomu, že jsme několik dnů před návštěvou této restaurace navštívili jinou restauraci opodál, nečekali jsme nic závratného. O to více jsme byli mile překvapeni. Restaurace byla moderně vybavena, jídelní lístek odpovídal současným gastronomickým trendům, obsluha byla v pohodě. Třešničkou na dortu pak byla podávaná jídla. Při našich cestách se sem rozhodně vrátíme.

Rok návštěvy: 2014

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *