Restaurace Hotelu Zámeček

Recenze restaurace hotelu Zámeček Mikulov

Jídlo restaurace Hotelu Zámeček

Jídlo restaurace Hotelu Zámeček

Adresa: K Vápence 6, Mikulov
GPS: +48° 48′ 22.37″, +16° 37′ 28.43″
Webové stránky: www.zamecekmikulov.cz

Celkové hodnocení: 28 z 50

Personál (5 z 10): 
V době naší návštěvy nás pravděpodobně obsluhoval číšník, který neuměl česky, jinak si totiž nelze vyložit, že nás sice pozdravil, ale nebylo mu rozumět a to bylo skoro vše, co jsme se od něj dočkali. Druhý pán na směně byl o hodně lepší, ale prvotní dojem už napravit nedokázal. A to nemluvíme o tom, že nám ani nenabídli pití, o které jsme si museli vysloveně říct až potom, co jsme si objednali jídla.

Prostředí (6 z 10): 
Na stránkách hotelu se sice dočtete o stylově zařízené restauraci, ale při tvorbě tohoto stylu se jaksi pozapomnělo na zahrádku. Ta je totiž složena z jakýchsi reklamních stolků a židlí navzájem spojených elektrikářskými sponkami. Všichni u stolu jsme se shodli, že je hotel a hlavně jeho restarace krásná, ale při pohledu z větší vzdálenosti.

Jídlo (5 z 10): 
Tak toto bylo opravdu nečekané překvapení. Jednak nám na stole přistál jídelní lístek bez nápadu a jednak jsme nestačili pořádně zasednout ke stolu a už jsme měli jídlo na stole. A to prosím, i když jsme měli objednánu například plněnou kapsu z vepřové panenky, o které každý ví, že se musí dělat určitou dobu… A tak studené hranolky jen potrvdily, že nám přinesené jídlo bylo hotové dávno před tím, než jsme si usmysleli, že sem zajdeme na večeři…

Ceny (6 z 10): 
Úroveň cen se vám bude zdát buďto úměrná, nebo přemrštěná. To podle toho, jestli dostanete jídlo poživatelné nebo nepoživatelné.

Celkový dojem (6 z 10): 
Celkově z toho máme dojem – chci se jen najíst a jít. S touto strategií si musíte vystačit. Výjimku tvoří jen situace, kdy byste sem šli jen na pivo. Ale jedna věc nás opravdu trápí. Hotel nás vždy zajímal a líbil se nám a opravdu nás zklamal jak obsluhující personál, tak kuchyně.

Rok návštěvy: 2012

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *