Galerie Závodný – kavárna

Recenze Galerie Závodný Mikulov – kavárna

Galerie závodný vstup do kavárny

Galerie závodný vstup do kavárny

Adresa: Husova 3, 692 01 Mikulov
GPS: +48° 48′ 30.00″, +16° 38′ 11.23″
Webové stránky: www.galeriezavodny.com

Celkové hodnocení: 48 z 10

Personál (10 z 10): 
Pan číšník byl ten, který nás zujal hned na první pohled. Takového by si přál asi každý restauratér. Byl milý, komunikativní a dokázal i poradit. Tady opravdu nezbývá než dát plných deset bodů.

Prostředí (10 z 10): 
Jak se můžete dočíst na webových stránkách, galerie získala ocenění na Grand Prix architektů v kategorii novostavba. A z architektonického hlediska je opravdu pozoruhodnou stavbou. My jsme v době naší návštěvy zvolili posezení před kavárnou a i tady se nám hodně líbilo. Jako kavárna opravdu super.

Jídlo (9 z 10): 
My jsem si dali „jen“ domácí dort a také zmrzlinu. Obé bylo velmi dobré. Co musíme vyzvednout byla BIO hroznová šťáva. Tu jsme si ředili s vodou a bylo to velmi osvěžující. Zejména dětem chutnala 🙂 Možná by to stálo za to, ještě malinko rozšířit nabídku zákusků…

Ceny (9 z 10): 
Za dortíky jsme platili 45,- Kč za kus, hroznový mošt nás přišel na 65,- Kč za půl litru. To je pro našince docela dost, naopak zmrzlina za 10,- Kč kopeček je cena normální, stejně tak porce šlehačky za 10,- Kč je obvyklá cena. Jasné je, že za kvalitu se musí platit, jasné ale je i to, že to možná mnoho lidí odradí a raději zajdou do cukrošky na oschlý zákusek plný ztuženého tuku 🙂

Celkový dojem (10 z 10): 
Byli jsme na výsost spokojeni. O to více, že jsme na galerii narazili jen náhodou po toulkách Mikulovem. Zajímavé místo doplněné o zajímavou nabídku. To vše je tato kavárna.

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *