Rybniční zámeček

Recenze Rybniční zámeček Lednice

Adresa: za Lednicí, směrem na Valtice
GPS: +48° 47′ 3.73″, +16° 47′ 43.83″
Webové stránky: Rybniční zámeček

Celkové hodnocení: 6 z 10

Popis:
Jeden ze saletů Lednicko-valtického areálu. Jedná se o zámeček, který je umístěný na břehu rybníka, na který má nádherný výhled. Samotná stavba není velká, ale určitě Vás okouzlí na první pohled. Uvnitř najdete ve sklepních prostorách jakousi klubovnu s malou kuchyňkou, v přízemí jsou dva apartmány, kde si můžete zaplatit ubytování a v prvním patře se nachází krásný reprezentativní sál s malým salonkem. Venku je pak terasa, kde se dá udělat posezení přímo s výhledem na rybník. Zámeček lze buď pouze navštívit, ubytovat se zde, nebo po dohodě se současným majitelem a zaplacení příslušné nemalé částky si jej můžete i na pár dní celý pronajmout. Je to skvělý prostor na pořádání menších svateb. Není zde bohužel žádná možnost občerstvení ani koupě suvenýrů.

Přístupnost: 
Při cestě z Lednice směrem na Valtice je odbočka, která není úplně dobře značená. Je ještě před odbočkou na Hlohovec, vede doleva. Po ní dojedete přímo k zámečku, kde můžete zaparkovat.

Cena:
Můžete se zde ubytovat za cenu cca 400 Kč/osoba/den, nebo si můžete pronajmout jednotlivé části zámku.

Celkový dojem:
Velmi zajímavá stavba, která Vás zcela jistě uchvátí svým výhledem na rybník, prostředím a okolím. Zámeček stojí za to navštivit. A pokud uvažujete o nějaké soukromé akci v této lokalitě, je pro Vás Rybniční zámeček zcela jistě dobrou volbou.

Rok návštěvy: 2014

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *