U Bazalů

Recenze restaurace U Bazalů Lechovice na Moravě

U Bazalů Lechovice

U Bazalů Lechovice

Adresa: Lechovice 171, 671 63 Lechovice
Mapa:  +48° 52′ 18.38″, +16° 13′ 24.21″
Virtuální prohlídka:  Street View
Webové stránky: www.restaurace-u-bazalu.cz

Celkové hodnocení: 34 ze 40

Personál: (9 z 10)
Personál se hodně naběhá. Je to velmi oblíbená restaurace a tak to trošičku funguje jako na běžícím pásu. Dostanete jídelák, pití, objednávka, najíst a zaplatit. Na úsměv čas ještě vyjde, ale víc nemůžete čekat. Přesto to, při tom vypětí, zaslouží poklonu.

Prostředí: (8 z 10)
Jedná se o rodinnou restauraci venkovského typu. Malá restaurace se rozrostla, pak narostla na venkovní posezení a teď možná majitelé uvažují, jak ji ještě více nafouknout. Výzdoba pak také funguje dle hesla: „co se kde našlo“ 🙂 Všude je ale čisto.

Jídlo: (8 z 10) 
Jídlo je ve stylu tradiční české kuchyně – zastánci velkého množství zeleninové oblohy a gigantických porcí si přijdou na své. Rozhodně se však nedá mluvit o moderní gastronomii 🙂 My měli masové nudličky  v bramboráku, pak vepřovou panenku v županu, dále krůtí závitky s nivou a plněný vepřový řízek. K tomu hranolky nebo krokety. Jídlo bylo dobré, až nečekaně 🙂 Při tom množství, které se zde uvaří, klobouk dolů.

Ceny: (9 z 10) 
Za 4 velká jídla s přílohami a nealko pití jsme zaplatili 758,- Kč. To je dost málo. Třeba obří porce bramboráku za 125,- Kč, nebo plněný řízek za 115,- Kč, To je opravdu až málo.

Celkový dojem: 
Restaurace je vhodná zejména pro ty, kteří se chtějí rychle a dobře najíst a zase jít. Každopádně se sem při cestě do nebo ze Znojma budete vracet. Je to takové jídlo, že si řeknete, dám si, až pojedu kolem. A tak když jedete, doufáte, že najdete místo 🙂

Rok návštěvy: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *