ZOO Hodonín

Recenze ZOO Hodonín

ZOO Hodonín - kočička

ZOO Hodonín – kočička

Adresa: U ČERVENÝCH DOMKŮ 3529, 695 01 HODONÍN
GPS:+48° 51′ 52.16″, +17° 6′ 25.20″
Webové stránky:  www.zoo-hodonin.cz

Celkové hodnocení: 7 z 10

Popis:
Rozlohou poměrně malá zoo, která však překvapivě ukrývá velké množství různých druhů zvířat. Poslední novinkou, kterou jsme zaznamenali je hejno plameňáků a také několik voliér s evropskými pěvci. Je zde také vidět snaha o inovaci pavilonů. Své si zde najdou návštěvníci poprvé i popadesáté. Vzhledem k malé velikosti je vhodná i pro menší děti, protože je nebolí nožičky. Je zde i několik atrakcí (například trampolíny, kolotoč, čtyřkolky, dětské hřiště) a nechybí ani obchůdek se suvenýry.

Přístupnost: 
Po celém Hodoníně je mnoho směrovek, podle kterých se řiďte a nemůžete minout. Parkoviště u zoo je zdarma, ale bývá tam problém najít místo 🙁

Cena:
Dospělí platí v letní sezoně 90 Kč, důchodci 60 Kč, děti mezi 3 a 15 lety 60 Kč stejně jako studenti. V zimě jsou ceny o trochu nižší.

Celkový dojem:
Menší zoo nečekaně nabízí více, než by se na první pohled zdálo. Zejména děti ocení také možnost zakoupení krmiva pro zvířátka. Při poslední návštěvě nás ale nemile překvapilo uzavření stánků s občerstvením, až na jedno. Opravdu nejsme zastánci dlouhých front u jediného občerstvení. Pokud do Hodonína pojedete určitě se sem přesto zajděte podívat. Ale pozor, srovnávat se zoo v Brně nebo Plzni se jednoduše nedá.

Rok návštěvy: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *