Sauna Kazeto Valalta

Recenze Sauna Kazeto Valalta Hodonín

Hodonín sauna

Hodonín sauna

Adresa: VELKOMORAVSKÁ 83, HODONÍN
GPS: +48° 51′ 8.26″, +17° 6′ 20.49″
Rozhlédněte se v okolí: Steet View
Webové stránky: www.kazeto-valalta.cz

Celkové hodnocení: 9 z 10

Popis:
Na první se vám objekt bude zdát nezajímavý, ale po vstupu budete určitě ohromeni překrásnou zahradou. V interiéru je sice starší vybavení, nicméně sauna působí velmi útulně a domácky. Vše pak podtrhují přátelští majitelé a všudypřítomná sluníčka.

Atrakce a služby:
Mimo samotné finské sauny s vnitřním a vnějším bazénem je možné využít jodové koupele a nepřeberné množství různých druhů masáží- klasické uvolňovací masáže, masáž lávovými kameny, apod. Součástí sauny je také dobře vybavený bar. K objektu patří i kuželna s hospůdkou.

FKK: V celém objektu je strikně dodržován zákaz pobytu v plavkách. K saunování patří pouze prostěradla 🙂 Sami majitelé jsou příznivci saunování a slunění bez plavek.

Přístupnost:
Saunu najdete na kraji Hodonína směrem na Břeclav, naproti benzínové stanici. Parkoviště je zdarma přímo před objektem.

Cena:
Základní cena je 150 Kč za dvě hodiny saunování, masáže a ostaní služby jsou individuální. Na saunu si můžete koupit i permanentku, kde je cena 130 Kč na vstup. Prostěradla jsou v ceně vstupenky. Dětem je umožněn vstup bez omezení. Sauna je vždy společná. Ubytování není.

Celkový dojem:
Sauna je útulná, čístá a vhodná pro 100% relaxaci. Pokud ji jednou navštívíte, určitě se sem budete rádi vracet at už na masáže, nebo do sauny. A když už tam budete ochutnejte některou z dobrot, kterou tam nabízí 🙂

Rok návštěvy: 2014

2 Comments
  1. Příjemnější maséry jsem nikde v okolí Hodonína nepotkala. Ve skromném prostředí se budete cítit velice příjemně a útulně:)

  2. Majitelé a prostředí sauny se zahradou jsou opravdu příjemní, ale postrádám lepší odpočívárnu s polohovacími lehátky a rekonstrukci sprch. Na těchto dvou věcech je vidět, že už toho mají hodně za sebou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *