Restaurace U piráta

Recenze restaurace U piráta Hodonín

Restaurace U Piráta Hodonín

Restaurace U Piráta Hodonín

Adresa: PARTYZÁNSKÁ 2, 695 01 HODONÍN
Mapa: +48° 51′ 26.81″, +17° 8′ 5.59″
Rozhlédněte se po okolí: Street View
Webové stránky: www.gastrounited.cz/upirata

Celkové hodnocení: 48 z 50

Personál: (10 z 10)
Personál se dá vystihnout jedním slovem, a to super. Léta je neměnný a stoprocentně na svém místě. Obslouží Vás s úsměvem a bez chyb. Na hlavě obvykle nosí stylově pirátské šátky. Dá se říct, že obsluha je na jedničku. Při naší poslední návštěvě nás obsluhovala slečna a je třeba říct, že je snem všech restauratérů. Plná hospoda, ona vysmátá, v pohodě a s přehledem. Bomba

Prostředí: (10 z 10)
Restaurace je celá ve stylu pirátského ostrova, takže zde najdete maják, nad hlavou vám posedávají ptáci, a nechybí ani truhla s pokladem. Ale pozor! Na stěnách visí mnoho zbraní, tak ať se Vám něco nestane 🙂 Vše je čisté a upravené. K restauraci patří i venkovní terasa. Před restaurací je i parkoviště, které je zdarma.

Jídlo: (10 z 10)
V jídelním lístku najdete více různých jídel, včetně steaků, mexické kuchyně a dostatečného množství předkrmů. Jídla jsou výborná, chuťově jsou každé opravdu jiné. Velmi dobře jídlo i vypadá na talíři. Určitě si na každém jednom jídle pochutnáte. Jídelní lístek má svoje evergreeny, ze kterých občas vybíráme i my. Naposled jsme měli Kuřecí maso na zázvoru se smetanovou omáčkou s česnekem (ginger chicken) a hranolky. Jako další jídlo jsme měli smažené medailonky z vepřové panenky s parmazánem, salát s mozzarelou a bramborové plátky. Oboje výborné a můžeme i doporučit.

Ceny: (9 z 10)
I přes to, že je kvalita jídel výtečná, dají se ceny označit za dost vysoké. Gingered chicken s hranolkami vyšel na 208 Kč, vepřové s bramborami a salátem pak stálo 277. Celkem jsme i s pitím zaplatili 652 Kč.

Celkový dojem: (9 z 10)
Restaurace zaujme zvenčí i zevnitř, zejména děti budou při první návštěvě jako v pohádce. Výtečnou kvalitu personálu i chutnost jídel tak kazí jenom poměrně vysoké ceny. Rozhodně se však tato restaurace směle řadí mezi ty, které Vám doporučíme. Je to tak oblíbená restaurace, že zejména o víkendech budete mít problém si sednout…

Rok návštěvy: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *