La Rivolta Restaurant

Recenze restaurace La Rivolta Hodonín

Adresa: NÁRODNÍ TŘÍDA 15, HODONÍN
GPS: +48° 51′ 2.00″, +17° 7′ 37.27″
Webové stránky: www.larivolta.cz

Celkové hodnocení: 49 z 50

Personál: (10 z 10) 
Slečna, která nás při naší návštěvě obsluhovala byla prostě na jedničku. Okamžitě byla u nás s jídelním lístkem, doporučila nám jídlo, vše s úsměvem, přestože měla narvanou restauraci. Každý ze stolů musel mít pocit, že má servírku pouze pro sebe, jak moc se hostům věnovala.

Prostředí: (10 z 10) 
Restaurace je velmi příjemně vybavena. V době naší návštěvy nechyběly ani stylové doplňky k Valentýnu. Bylo vidět, že si s tím někdo dal opravdu práci.

Jídlo: (10 z 10) 
Byť restaurace deklaruje, že vaří moderní gastronomii z čerstvých surovin, tohle jsme opravdu nečekali. Jídlu se nedalo absolutně nic vytknout. Chutné, perfektně připravené, krásné na talíři a skvěle naservírované. Ochutnali jsme vepřovou panenku a kuřecí steak. Zejména vepřové maso bylo bravurně připraveno.

Ceny: (9 z 10) 
Ceny jsou vyšší než bývá obvyklé, ale rozhodně se nedá mluvit o zbytečné předraženosti. Je jasné, že při použití kvalitních surovin musí být adekvátní cena. Vzhledem k tomu, že někomu prostě nevysvětlíte, že se za kvalitu platí, dáváme 9 z 10.

Celkový dojem: (10 z 10)
Fantastické. Jinak to nejde říct. Vše jak má být, jídlo chutné, prostředí krásné a bez jediného škraloupu. Jídelní lístek nabízí množství zajímavých jídel, které prostě jinde nenajdete. Ten, kdo zdejší kuchyni zkusí se určitě znovu vrátí. Bonusem v restauraci jsou pak i cenově přijatelná denní menu. Závěrem si položme otázku proč 49 z 50. Protože na sto procent to přeci umí jen pán Bůh :-).

Internet Wifi ano 🙂

Rok návštěvy: 2013

One Comment
  1. Hned jak jsme otevřeli vstupní dveře, tak byly hrozně cítit záchody. Při vstupu na horní patro to už nebylo tak strašné. Ale pokud budete chtít na záchod, musíte si říct o klíč, jelikož jsou na dveřích koule. Zdálo se nám, že záchody cítíme v místnosti kde se jí, jelikož jsou hned vedle dveří do kuchyně.
    Obsluha u nás byla okamžitě. Na začátek jsme dostali krásně křupavé pečivo s chutnou česnekovou pomazánkou.
    Na jídlo jsme čekali 30 minut. Chutnalo nám, ale mohlo být trošku víc přílohy.
    S účtem nám bylo přineseno několik bonbónů.
    Tohle je prvni restaurace, ze které jsme utíkali 🙂 jelikož po jídle ten smrad ze záchodů na chodbě byl nechutnej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *