Restaurace hotelu Sladovna

Recenze restaurace hotelu Sladovna

Doporučujeme

Adresa: Hotel Sladovna**** Černá Hora 3/5, 679 21, ČR
GPS: +49° 24′ 53.64″, +16° 34′ 55.87″
Webové stránky: www. hotel-sladovna.cz
Rozhlédněte se po okolí: Street View
Celkové hodnocení: 50 z 50

Personál: (10 z 10) 
V době naší návštěvy nás obsluhoval mladý muž, který svou profesi zvládal na 100%. Opravdu, to byl doslova koncert. Milý, ochotný – poradil s výběrem jídla. A POZOR – zapálil svíčku – tento nešvar českých číšníků zvládl na jedničku. Opravdu jeden z nejlepších, jaké jsme kdy v restauracích potkali.

Prostředí: (10 z 10) 
Překrásná, upravená restaurace s pěkně vypadajícím interiérem nedaleko místního pivovaru. K posezení můžete využít i venkovní terasu. Před restaurací je i trampolína a jiné „srandičky“ pro Vaše neposedné ratolesti.

Jídlo: (10 z 10) 
Paráda, tady jsme si na doporučení pana číšníka dali pštrosí steak se šípkovou omáčkou a ten byl výborný, ještě před tím jsme ale měli, jako předkrm, česnečku a kachní játra na cibulce s česnekovým toastem. I to bylo naprosto výborné. Dále jsme měli kuřecí medailonky zapečené parmskou šunkou a kozím sýrem s nivovou omáčkou. Děti si vybrali kuřecí medailonky obalované v kukuřičných lupíncích s pikantní omáčkou. Vše naprosto perfektní. K tomu jako přílohy hranolky, případně grilovanou zeleninu.

Ceny: (10 z 10) 
Za to vše, co je popsáno dole, plus nealko pití a dvě sklenice vína jsme obdrželi účet na 1295,- Kč. Upřímně – vlastně se nám to zdálo i málo. Za taková jídla v takové kvalitě s kvalitní obsluhou bychom bez mrknutí oka dali i více…

Celkový dojem: (10 z 10)
Jedinou vadou na kráse této restaurace je to, že od ní bydlíme něco málo přes 100 kilometrů. Jinak bychom sem jezdili hooodně často. S chutí Vám všem doporučujeme, a pokud už teď máte chuť, co asi tak budete dělat, až uvidíte fotografie těch výtečných jídel níže ve fotogalerii? 🙂

Internet: WIFI ano

Parkování: ano – zdarma

Poslední aktualizace: 2014

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *