Wellness Modřice

Recenze Wellness Modřice Brno – sauna Brno

Adresa: Masarykova 1018, 664 42 Modřice
GPS: +49° 8′ 2.39″, +16° 36′ 54.42″
Webové stránky:   www.wellness-modrice.cz
Rozhlédněte se po okolí:  Street View
Celkové hodnocení: 8 z 10

Popis:
Toto zánovní wellness centrum má sauny, bazén a vířivku. Součástí je také bar. Po příchodu nejdříve narazíte na šatnu, pro klíče od skříněk ale musíte na bar, který je vedle bazénu. Po obvyklých procedurách jako je svlékání a sprchování můžete vyrazit k bazénu a následně pak do sauny či vířivky. Vybavení je téměř nové, na první pohled centrum působí kvalitně.

Atrakce a služby:
Hlavní atrakcí jsou samozřejmě sauny doplněné vířivkou a nečekaně velkým bazénem. Najdete zde parní i finskou saunu. Zejména ta finská je dosti malá, přesto se tam vejde pohodlně minimálně 8 lidí. Co nás zarazilo, tak to bylo vybavení této sauny, vše vrže, částečně jsou lavičky i propadnuté. Opravdu to volá po opravě… Oceňujeme horkou vodu ve vířivce a také bazén s teplejší vodou, kde si dáte klidně pár temp.

FKK: 
V úterý a čtvrtek je od 18 hodin naturistický provoz. V sobotu pak od 18 do 19 můžete na n-provoz i s dětmi. Od 19 je pak klasický vstup bez oděvu. Každý první pátek v měsíci je n-párty. Tam je vstupné levnější a v celém komplexu se samozřejmě smí fungovat jen bez plavek. Ostaní dny je „normální“ plavkový provoz.

Ceny:
Základní cena je 130 Kč za hodinu, děti platí 80,- Kč. Někdy jsou také akce, například 1+1 vstup zdarma a podobně. Při n-párty jednou v měsíci vstupné za hodinu jen 100,- Kč.

Celkový dojem:
Tomuto nadějnému wellnessu škodí zejména nulové značení cesty a také systém vstupu, kdy musíte přes šatnu k baru a zpět. V baru pak narazíte na ne úplně česky hovořící paní, jež trvale vypadá, jako by ji to tam nebavilo 🙁 Ale zdání možná klame. Jednoznačným plus, pro které se sem člověk rád vrátí je provoz bez plavek, luxusní vířivka a parádní bazén. Jak už bylo napsáno, zejména finská sauna však potřebuje opravu… Jo a bacha na webové stránky, občas se tam vyskytuje celkem obstojný blud. Něco v tom smyslu, že n párty je v sobotu 8. září a hned pod tímto nápisem další nápis, že párty je každý první pátek 😀

Internet: Wifi ne 🙁

Rok návštěvy: 2013

One Comment
  1. Souhlasím, že hlavním plusem, pro které se sem člověk rád vrátí, je provoz celého wellnes bez plavek a docela velký bazén.
    A opravuji: naturistický provoz je ve čtvrtek od 19 do 22 hodin. a v sobotu od 18 do 22 hodin 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *