Restaurace Za kapličkou

Recenze restaurace Za kapličkou Brno

Restaurace Za kapličkouAdresa: BURIANOVO NÁM. 5, 696 00 BRNO
GPS: +49° 12′ 43.04″, +16° 34′ 42.42″
Webové stránky: www.zakaplickou.cz

Celkové hodnocení: 5 z 10

Personál:
Slečna či paní, která nás obsluhovala je vhodná právě do podobných typů restaurací. Nenároční se zkrátka spokojí i s obsluhou, která je po odborné stránce mírně podlimitní :-). Možná by v našich restauracích mělo přestat platit pravidlo, že každý, kdo unese dva půllitry, nebo jeden talíř, je číšník či servírka. Nedá se říci, že by to v tomto případě byla katastrofa, ale v restauraci, kde se vaří zkrátka nemá co dělat.

Prostředí: 
Zvenčí to vypadalo lákavě, zevnitř to ale bylo horší. V podstatě klasická restaurace, vyzdobená několika starými fotografiemi. Zajímavý byl i jídelní lístek, který vzhledem i obsahem vypadal, že pamatuje Žižku s oběma očima :-). S čistotou stolu to také nebylo nic moc.

Jídlo:
Ušlo to. Nic víc, nic míň netřeba dodávat. Větší porce měly pravděpodobně přerazit vzhled a chuť. Člověk se zkrátka najedl, ale dnes už v restauraci čekáme víc.

Ceny:
Jak už to tak u podobných restaurací bývá, ceny nebyly ani vysoké, ani nízké. Jenže za své peníze chce zákazník dnes mnohem více. Rádi bychom si připlatili, ale muselo by být za co….

Celkový dojem:
My jsme byli zklamaní. Vypadalo to hezky, ale nemělo to daleko do obyčejné putyky… Když už někdo investuje do rekonstrukce domu, vytvoří restauraci a chce v ní vařit, měl by svoji energii investovat i do tvorby menu a do výběru personálu. Chápeme, že to možná vydělává i takto, ale další návštěvu rozhodně neplánujeme.

Rok návštěvy: 2011

Restaurace Za kapličkou

Restaurace Za kapličkou

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *