Restaurace U starýho Billa

Recenze restaurace U starýho Billa Brno – steak house v Brně

Restaurace U starýho Billa Brno

Restaurace U starýho Billa

Adresa: Kudelova 5, 602 00 Brno
Mapa: +49° 12′ 6.78″, +16° 36′ 42.60″
Virtuální prohlídka: Street View
Webové stránky: www.bill.cz

Celkové hodnocení: 50 z 50

Personál: (10 z 10)
V restauraci jsem byli několikrát a vždy jsme narazili na perfektní personál! je jedno, jestli je to pán, nebo paní. Vždy to funguje na 100%. Jsme rádi, když můžeme přijít do restaurace, kde to takto dobře funguje.

Prostředí: (10 z 10)
Při vstupu do této restaurace se možná mírně zděsíte s tím, že vstupujete do sklepních prostor nějaké pivnice :-). Pak už to je však lepší. Restaurace je stylově zařízena v duchu podávaných jídel a svého názvu. Vše bylo čisté a upravené.

Jídlo: (10 z 10)
Jako předkrm jsme zkusili sýrové nugety s chilli a mozarellové prsty v pivním těstíčku a rozhodně jsme nelitovali. Z hlavních jídel jsme pak zvolili kuřecí steak doplněný o teplou sýrovou omáčku. Jako příloha byly hranolky a kukuřičná zrníčka na másle. Zde musíme vyzvednout onu sýrovou (nivovou) omáčku. To byla prostě fantazie a tak jsme si museli ještě jednu přiobjednat. Druhým vybraným jídlem byla tzv. Johnyho tortilla – kuřecí maso se špenátovými listy, česnekem, sýrovou omáčkou, tortilou a smetanou. To byla prostě lahoda. Co nám však doslova zamotala hlavu, to byl jídelní lístek. Množství jídel a jejich kombinací byl pro člověka, který sem zavítal poprvé prostě moc. Je jasné, že se restaurace snaží nabízet speciality s tematikou divokého západu – potažmo Texasu, ale z tohoto jídelního lístku by se nejeden divoký uklidnil, nebo naopak zbláznil. Tady  děkujeme personálu za pomoc při výběru jídel.

Když jsme zde byli několikrát, na jídelák jsem si zvykli a dokonce zde máme  oblíbená jídla. Každopádně, ať si objednáte cokoli, je to vždy perfektní práce. Steaky medium jsou opravdu medium. Brambory s tymiánem mají tymián a podobně. Když sem přijdete, vybírejte podle toho,  na co máte chuť. Jídlo bude určitě výborné 🙂

Ceny: (10 z 10)
Ceny v restauraci odpovídaly kvalitě a množství podávaného jídla. Přesto se některým mohou zdát na zdejší poměry vyšší. Je ale potřeba vědět, že za kvalitu se zkrátka musí platit.

Celkový dojem: (10 z 10)
Až na onen přeplněný jídelní lístek jsme byli spokojeni. Ke spokojenosti nám pak určitě pomohl i plný žaludek, dobrého jídla. Díky kombinaci příjemného personálu a pěkného prostředí jsme se hned stali přáteli této restaurace. Jezdíme sem 60 kilometrů, ale dobrá restaurace je prostě dobrá a a jsme zde určitě nebyli naposledy.

Poslední aktualizace: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *