Restaurace Charlie´s street

Recenze restaurace Charlie´s street Olympia Brno

Adresa: centrum Olympia, U Dálnice 777, 664 42 Brno-Modřice
GPS:+49° 8′ 14.55″, +16° 37′ 59.02″
Webové stránky: www.charliesstreet.cz

Celkové hodnocení: 33 z 50

Personál: (6 z 10)
Bože, ještě že nemáme vlastní restauraci. Protože mít takového číšníka ve své hospodě, tak se snad zblázníme. Jeho „předností“ byla odpověď hm, případně mumlání si pod vousy. Nejlepší pak bylo, když na odpověď neřekl nic, jen tiše odešel… To by se dalo pochopit u učně, který se komunikaci se zákazníky ještě učí, ale ne u profesionála…

Prostředí: (9 z 10)
To je jiná kategorie, odjakživa, co jsme chodili do Olympie nás tato restaurace lákala. Když jsem vešli dovnitř, byli jme si jistí, že to je špičková restaurace, kterou si náramně užijeme. Nic podobného jsme ještě neviděli, opravdu chválíme..

Jídlo: (5 z 10)
Pět a basta. Ono to možná nakonec nebylo tak špatné, ale v takovéto restauraci prostě nemohou vařit takové jídlo, jaké nám dali. A to ještě nemluvíme o tom, že jsem v jídelníčku nemohli najít „normální „jídlo – tedy takové jídlo, které nevaří každá nádražní restaurace. A tak jsme zvolili smažený hermelín a kuřecí prsa s broskví… Obé špatně dochucené, od pohledu obyčejné jídlo s oblohou a lá 19. století – asi záměr v odkazu na slavného komika. Ostatně, jídlo můžete vidět ve fotogalerii.

Ceny: (7 z 10)
Za hermelín 109,- Kč, za kuřecí 149,- Kč. Hranolky 35,- Kč, bramboráčky také. Budiž, je to v lukrativním místě Olympie. Ale Cola z postmixu za 35,- Kč, to je moc i na nás. Navíc kvalita jídel odpovídala ceně asi tak 70,- Kč jako menu restaurace kdesi v Horní dolní.

Celkový dojem: (6 z 10)
Celkově jsme byli zklamání a doslova i zděšeni. Za stejné peníze nabídne pár desítek metrů vzdálené KFC mnohem více. A to je prosím rychlé občerstvení… Naše hodnocení je možná až moc drsné, ale to, jak jsme byly z tohoto podniku „paf“ nás k tomu doslova přinutilo. Co více dodat, snad jen, že sem už nikdy…

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *