Restaurace Boulevard

Recenze restaurace Boulevard

Restaurace Boulevard

Husí játra Foie gras

Adresa: Lidická 12, dvorana Městského divadla Brno, ČR
GPS: +49° 12′ 4.00″, +16° 36′ 28.18″
Webové stránky: www.boulevardrestaurant.cz
Rozhlédněte se po okolí: Street View
Celkové hodnocení: 50 z 50

Personál: (10 z 10) 
Očekávali jsem, že se bude jednat o podnik s kvalitní obsluhou, to co jsme ale viděli a zažili nás doslova dostalo. Pan číšník, který nás obsluhoval je snem všech majitelů restaurací. Byl milý, dokázal poradit a s přehledem zvládal i nápor v podobě několika stolů najednou. Dokonce nám stihl zapálit svíčku na stole a ještě i zavtipkoval… Prostě BOMBA.

Prostředí: (10 z 10) 
Překrásná restaurace, vkusně zařízená, nedaleko divadla. Při vstupu je i akvárium s kraby a humry, které si můžete vybrat a nechat si připravit čerstvé… To ostatně dokazuje filosofii podniku – vařit z čerstvých a kvalitních surovin.

Jídlo: (10 z 10) 
Když jsme viděli jídelní lístek, naše srdce zaplesala. Ihned jsme si objednali Husí játra Foie gras s plátky jablek. A bylo to výborné, opravdová pochoutka. Dále jsme měli kuřecí prso s ratatouille omáčkou a hovězí svíčkovou s parmskou šunkou. Jako přílohu jsme vybrali domácí brambory s rozmarýnem. Vše jsme „dorazili“ dezertem v podobě Créme brulée s meruňkami a Pinoli krém s jahodami a chipsem. Aby toho nebylo málo, k pití jsme si dali nealko, sklenici vína a ještě i kafe. Vše ve 100% kvalitě.

Ceny: (10 z 10) 
Všechno, co jsme snědli a vypili nás stálo 1068,- Kč To je sice dost peněz, ale za tento gastronomický orgasmus to je cena ideální, ne li nízká. Rozhodně tedy dáváme ceně plných deset bodů, protože taková kvalita musí něco stát…

Celkový dojem: (10 z 10)
Jooo, takovou restauraci prostě můžeme.  A DOPORUČUJEME  všem, kteří se vyskytnou v Brně nebo okolí. Zkuste to a rozhodně nám dáte za pravdu… a což takle zajít na kvalitní divadelní představení a kulturní zážitek „dorazit“ zážitkem kulinářským… No nezní to lákavě?

Internet: WIFI ano

Parkování: ano – placené v ulici před divadlem- v případě plného parkoviště doporučujeme využít nedalekého parkovacího domu

Poslední aktualizace: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *