Restaurace Zimní stadion

Recenze restaurace Zimní stadion

interiér restaurace

interiér restaurace

Adresa: POD ZÁMKEM 2881/5, 690 02 BŘECLAV
GPS: +48° 45′ 37.00″, +16° 52′ 24.90″
Webové stránky: www.zimnistadionbreclav.cz

Celkové hodnocení: 7 z 10

Personál:
Personál je milý, vstřícný a přátelský. Není problém zajistit vše, co si zákazník přeje. Nutno podotknout, že díky svému přístupu nahradí i mnoho profesionálnějších kolegů, kterým do dokonalosti chybí právě tyto vlastnosti.

Prostředí: 
Jedná se o klasickou restauraci, která je ale čistá a vždy upravená. V podstatě odpovídá podávaných jídlům a nabízeným službám.

Jídlo:
Restaurace profituje zejména z nabídky denního menu. Dá se říct, že se jedná o to lepší, co zdejší restaurace nabízí. Jídlo je chutné a denně připravované. Samozřejmostí je i klasický jídelní lístek, který nabízí tradiční jídla restaurací tohoto typu. Nedá se říct, že by šlo o gastronomický zážitek, ale člověk se zde relativně levně a chutně nají.

Ceny:
Klasické „meníčko“ pořídíte za 75,- Kč, tedy polévku a hlavní chod, nebo za 95,- Kč, to v případě, že se jako hlavní chod nabízí dražší alternativa, například roastbeef, steaky apod. Nabídka jídelního lístku je pak cenově srovnatelná s ostatními restauracemi tohoto typu.

Celkový dojem:
I když jsme milovníky gastronomických specialit, do této restaurace rádi zajdeme zejména na polední menu. Díky „domácké“ kuchyni má člověk chutné jídlo, během pár minut za solidní cenu. Díky tomu sem chodí hodně pracujících, kteří mají pouze 30 minut na oběd. Z tohoto důvodu i my můžeme doporučit.

Rok návštěvy: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *