Restaurace Sunshine

Restaurace Sunshine u Tesca Břeclav

SunshineAdresa: BŘECLAV – LIDICKÁ UL., AREÁL TESCA
GPS: +48° 46′ 53.93″, +16° 54′ 12.35″
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnocení: 29 z 50

Personál: (5 z 10)
Personál je, jak už to tak bývá, ochotný, ale zmatený jak Goro před Tokiem. Někdy bývá problém si vůbec objednat, protože se prostě nemůžete domluvit. Perlou pak je naprosto neprofesionální přístup, kdy je onou ochotou nahrazováno umění býti číšníkem. Chybí zde úplně škola v nějaké jiné restauraci.

Prostředí: (5 z 10)
Jedná se o klasickou rychlovýdejnu jídla, pasovanou na restauraci několika boxy k sezení. Tuto myšlenu potvrzuje i to, že si povětšinou musíte jídlo u pultu objednat a zaplatit až pak si můžete sednout a čekat.

Jídlo: (6 z 10)
Jídlo je klasické, tak jak jsme v „Číně“ zvyklí. Dá se říct, že je i chutné. Rozhodně však nečekejte žádnou moderní světovou gastronomii. Musí se počítat, že jsou jídla mastná a hodně kořeněná. Ale pokud jdete na tradiční české speciality, počítáte také s nějakou tou kalorií navíc :-)-

Ceny: (7 z 10)
Ceny jsou poměrně příznivé, to opět odppovídá tomu, že se v podstatě jedná o vylepšeIné rychlé občerstvení. Naopak cena nealkoholického pití je vyšší. I tak se vejdete s jídlem pro dva okolo dvou set.

Celkový dojem: (6 z 10)
Na rychlé občerstvení super. Restaurace tomu zkrátka z principu říkat nelze. Najíst se a jít, to je motto se kterým sem musíte vyrazit. Výjimkou je varianta, že si jídlo necháte zabalit.

Rok návštěvy: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *