Restaurace Papaya

Recenze restaurace Papaya Břeclav

InteriérAdresa: Hlavní 10, Břeclav
GPS: +48° 45′ 10.62″, +16° 51′ 57.48″
Webové stránky: www.restauracepapaya.cz

Celkové hodnocení: 42 z 50

Personál: 9 z 10
Slečna byla milá, naše přání vždy s úsměvem vyplnila. Objednání i platba proběhly také v pořádku.

Prostředí: 8 z 10
Nejedná se o restauraci zařízenou v nějakém stylu, přesto se dá říct, že jde o milou menší restauraci. Vše bylo čisté a upravené. Výhodou je pohled z okna na parkoviště, kde máte pod dozorem nejen svá vozidla, ale případně také kola.

Jídlo: 8 z 10
Jako předkrm jsme zvolili kuřecí játra s cibulkou a pochutnali jsme si. Dalším chodem bylo kuřecí a vepřové maso. I tady bylo jídlo v pořádku. Tady se dá říct, že od restaurace tohoto typu, dostane návštěvník přesně to, co očekává.

Ceny: 9 z 10
Ceny odpovídali kvantitě i kvalitě jídel. Dva dospělí se vejdou do 500 Kč i s nápoji. Přesto se dá říct, že by si leckdo rád připlatil za nějakou tu specialitku :-).

Celkový dojem: 8 z 10
Malá a v podstatě nenápadná restaurace v jedné z částí Břeclavi. I když je u hlavní cesty, disponuje parkovištěm, což je určitě bonus. Jídlo i pití bylo v pořádku a tak se sem určitě vrátíme.

Rok návštěvy: 2012

One Comment
  1. Nás minulý měsíc v sobotu obsluhoval nějaký blonďatý mladík a moc velká sláva to nebyla. Objednávka zněla na tři pizzy a byla realizována za 1 hodinu 20 minut. A to při cca 60-70 % zaplnění kapacity restaurace. Vysvětlení či omluvy jsme se nedočkali, tak jsme se po hodině čekání připomenuli na baru s tím, že objednávku rušíme. Na oběd jsme totiž původně měli standardních 30 minut. Až poté se začalo něco dít, ale pán byl od toho momentu nepříjemný a opravdu nezaznělo ani slovo omluvy za prodlevu. Jinak pizza celkem OK. Škoda, že si personál této jinak velmi pěkné restaurace vybral slabší chvilku zrovna před naší zahraniční návštěvou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *