Restaurace Na Celnici

Recenze Restaurace Na Celnici

Restaurace Na Celnici

Restaurace Na Celnici

Adresa: Celnice 1214, 691 41 Břeclav, ČR
GPS: +48° 43′ 2.89″, +16° 50′ 10.18″
Webové stránky: www. hotelcelnice.cz
Rozhlédněte se po okolí: Street View

Celkové hodnocení: 44 z 50

Personál: (9 z 10) 
Obsluhoval nás PAN číšník. Velká písmena se opravdu hodí, to byl člověk na svém místě. Poradil nám jak při výběru jídla, tak při výběru vína. Milý, ochotný… Takového číšníka potká člověk v jedné z 50 restaurací.

Prostředí: (9 z 10) 
Prostě restaurace. Vše čisté a upravené, interiér doplněný několika starými předměty.

Jídlo: (8 z 10) 
Jídelní lístek nás moc nenadchnul. Velké množství jídel, ale nic, co by lákalo. Tak jsme zvolili kuřecí směs s houbami, kuřecí delikates a vepřové řízečky s mandlemi. Kuřecí prsa delikates jsou kuřecí prsa s broskví a sýrem. Dali jsme si s vědomím, co objednáváme a tak nemůžeme říct ani popel 🙂 Vepřové bylo dobré, ale byl to prostě řízek s mandlemi. No a kuřecí směs, ta byla doslova utopená v oleji. I tak se dá říct, že jídlo nebylo špatné. Je podle všeho dělané pro klientelu z Rakouska, kde si na takové jídlo potrpí. Naopak doslova bomba byly palačinky s čokoládou, tady oceňujeme zejména výbornou šlehačku.

Ceny: (9 z 10) 
Za tři jídla, nějaké nealko a láhev vína jsme platili 1135,- Kč. To sice není závratná cena, ale není to ani málo. Všeobecně se dá říct, že cena odpovídala kvalitě jídel.

Celkový dojem: (9 z 10)
Pěkná restaurace na strategickém místě. Personál na jedničku s hvězdičkou. Jídlo trošičku pokulhává. Přesto chápeme, že si tato restaurace své stálé klienty našla a ti na ni nedají dopustit 🙂

Internet: WIFI ano

Parkování: ano – zdarma

Poslední aktualizace: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *