Pizzeria Grosseto

Recenze Pizzeria Grosseto Břeclav

pizza BřeclavAdresa: JANA PALACHA 7, BŘECLAV
GPS: +48° 45′ 22.38″, +16° 53′ 21.82″
Webové stránky: www.grosseto-breclav.cz

Celkové hodnocení: 46 z 50

Personál: (7 z 10) 
Personál je povětšinou milý a vstřícný. Někdy to však vypadá, že je zrovna po výplatě, která se moc nezdařila. To pak obvykle odnesou samozřejmě hosté.

Prostředí: (7 z 10) 
Jedná se o kdysi pěknou pizzerii, která však dnes připomíná mizérii :-). Zkrátka a dobře, boxy by potřebovaly přinejmenším renovaci. Velké množství dekorací svým způsobem tuto chybku napravuje.

Jídlo: (7 z 10) 
Co se pizzy týká, nedá se téměř nic vytknout. Je vidět, že se tady dělá už delší dobu a v kuchyni mají praxi. Horší je to však s ostatními jídly. Těstoviny se ještě obvykle dají. Ale minutky, to je hotové neštěstí. Potvrzuje se tu pravidlo, že pizzerie má dělat pizzu a restaurace minutky. Ale jak již bylo řečeno úvodem, pizza je opravdu dobrá. Nemusíte se bát ani pizzy s sebou do krabice, dostanete to, co si objednáte.

Ceny: (8 z 10) 
Ceny jsou příznivé. Do stovky si vyberete hned několik druhů pizzy.

Celkový dojem: (7 z 10)
Ujde to. Prostředí nic moc, ale pizza dobrá. Možná nejlepší, co zde doporučit, je vzít si pizzu s sebou. Pak budete jistě spokojeni. Jiné jídlo si zde ale neobjednávejte.

Rok návštěvy: 2011

One Comment
  1. V uvedené pizzerii jsme dlouhodobí hosté a dnes jsme ji navštívili a chtěla jsem namíchat džus s vodou a bylo mi sděleno, že vodu z kohoutku nemohou podávat . Mohou podávat pouze vodu jemně perlivou či perlivou a to na základě pokynu vedoucího. Na to , že tam vždy necháme slušnou útratu, by vedoucí nemusel bazírovat na tom, zda mi dá vodu z kohoutku či musí za každou cenu vydělávat a nutit perlivé vody. Je na čase změnit lokál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *