Mexická restaurace Popocatépetl

Recenze mexická restaurce Popocatépetl Břeclav

Popocatépetl Břeclav

Popocatépetl Břeclav

Adresa: SLOVÁCKÁ 152, BŘECLAV, 690 02
GPS: +48° 45′ 24.38″, +16° 53′ 30.64″
Webové stránky: www.mexicka-restaurace.cz

Celkové hodnocení: 47 z 50

Personál: (9 z 10)
Na směny jsou obvykle dva, takže se dá říct, že zvládají v pohodě. Nechodíme ale v době, kdy je úplně narvaná restaurace. Jinak vždy v pohodě a bez větších problémů.

Prostředí: (10 z 10)
Tato restaurace je zařízena celkově do mexického stylu. Najdete tu sopku, sombrera, židle mají své mexické názvy. Celkově je výzdoba velmi nápaditá, restaurace působí zajímavě a prostředí je opravdu velmi příjemné. Na stolech nebývá většinou nic přebytečného, dá se říct, že vše je vyladěno do posledního detailu. Vše je čisté. Restaurace má i letní terasu, která ale funguje jako samostatný provoz. Dále k objektu ještě patří noční diskotéka, která je ale také jako samostatný provoz, takže nijak nenarušuje provoz restaurace.

Jídlo: (10 z 10)
V restauraci je opravdu bohatá nabídka jídel. Vaří se zde nejen klasická mexická kuchyně se svými specialitami, ale najdete zde třeba i steaky z různých druhů mas apod. Vzhledem k velmi široké nabídce si zde vybere opravdu každý. Jídlo je servírovano moderním způsobem, nejen že výborně chutná, ale na talíři i velmi dobře vypadá. Porce jsou určitě dostačující, najíte se hodně.

Ceny: (9 z 10)
Za 4 hlavní jídla + oblohu a pití jsme zaplatili 1135,- Kč. Což dělá necelé 300 na osobu. To rozhodně není málo, ale není to ani přespříliš. V porovnání kvalita vs cena je to dobré.

Celkový dojem: (9 z 10)
Tato restaurace Vás zcela jistě upoutá na první pohled. Prostředí je natolik atypické, že určitě stojí za to, abyste sem zašli. A pokud se navíc chcete i dobře najíst a být obslouženi příjemnou obsluhou, je Mexická restaurace Popocatepetl určitě dobrou volbou. Při návštěvě Břeclavi byste ji určitě neměli vynechat.

Rok návštěvy: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *