Cukrárna U Krpálků

Recenze Cukrárna u Krpálků Břeclav

Cukrárna U Krpálků - interiér

Cukrárna U Krpálků – interiér

Adresa: náměstí Jana Palacha 117/14, 690 02 Břeclav
GPS 1: +48° 45′ 25.75″, +16° 53′ 12.44″
Webové stránky: nejsou
Rozhlédněte se po okolí: Street View

Celkové hodnocení: 8 z 10

Personál:
Obvykle za pokladnou najdete pána, který je jakousi tváří cukrárny. Má přehled a ví 🙂 Prostě takový ten člověk, kterého by měla mít každá firma 🙂

Prostředí:
Jedná se o menší cukrárnu, kterou limitují zejména prostory. Vše je ale moc pěkné a útulné. V letních měsících se dokonce dá jít i na jakousi zahrádku ve dvoře.

Jídlo:
Tak jak to v cukrárně bývá, je zde hodně sladkostí. Oproti konkurenční cukrárně Delikana je zde menší výběr zákusků, zato se nám zdají o něco málo chutnější. Stejně tak i se zmrzlinami. Jinak nechybí káva, čaj a podobně. Tady asi není co vytknout…

Ceny:
Za 4 zákusky a pití pro čtyři jsme dali rovné 200,- Kč. To je tak běžná cena v Břeclavi a okolí, takže ceny OK 🙂

Celkový dojem:
V Břeclavi jsou de facto dvě cukrárny, respektive 3, ale dvě mají stejného majitele. Ty mezi sebou soupeří. Jsou i dva tábory lidí, které toto téma „rozděluje“ Jedni prosazují „krpálky“ druzí „delikanu“. Vzhledem k tomu, že má Delikana větší výběr a je i větší, je obvykle těch druhých více 🙂 Vy můžete bez obav do jedné i druhé, chutnat Vám bude 100% 🙂

Poslední aktualizace: 2014

 

6 Comments
  1. zákusky jsou neskutečně umělé, zmrzlina nechutná ani nikomu ze známých, lepší je ve stánku o kousek dál.

    • Neznam nikoho v mem okoli kdo by tuto cukrarnu nemel rad.zakusky maji vzdy cerstve a chutne a urcite z vajicek ne jak v delikane ze pouzivaji susena vejce.myslim zedelikana neni zadna konkurence kdykoli tam prijdu je tam vzdy nekolik lidi a to mluvi za vse.

  2. Zákusky z této cukrárny mi nikdy nechutnaly. Dne 1.2.2015 jsem si tam dala tiramisu, něco mi říkalo ať si nic nedávám. Měla jsem poslechnout šestý smysl. Zákusek ve formě nechutné, mokré hmoty, zvláštní neidentifikovatelné chuti byl nedobrý. Zřejmě i starý. Snědla jsem ho, jelikož jsem měla hlad. Bohužel mi po něm nebylo dobře a proháněl se mi ve střevech. Nechtěla jsem dělat nepříjemnost, abych ho tomu divnému pánovi , který stojí za pultem vracela. Ten člověk se dívá tak nepříjemně, že mne snad uhranul. Nerada tam chodím a již tam nepůjdu. Zde v Delikaně je to moc fajn i když dražší.

  3. Tahle cukrárna je pro mě nejlepší v Břeclavi. Zákusky výborné a vždy čerstvé, ještě se mě nestalo, že bych koupila starý zákusek jako u konkurence. Nechápu pani jak může napsat že jsou zákusky umělé a druhou pani proč jí zákusek který jí nechutná. A asi ho snědla s moc velkou chutí když jí bylo po něm nevolno, protože ze starého zákusku to určitě nebylo 🙂 Velkou výhodou této cukrárny totiž je, že si zákusky vyrabí sami a přímo na místě takže je furt dokola doplňují. Takže za mě cukrárnu určitě doporučuji a ráda ji opět navštívím.

  4. Nejlepší cukrárna, která působí v Břeclavi snad odjakživa. Nestalo se, že by byly zákusky staré nebo nebyly dobré! Je zde i příjemná obsluha a prostředí, je to tam takové domácké a moc fajn. Rozhodně raději preferuji KRPÁLKY, než jinou cukrárnu.

  5. Je to bezpochyby nejlepší cukrána v Břeclavi. Zákusky i zmrzlina jsou velmi dobré. Na rozdíl od Delikany, kde má všechno chemickou chuť a hlavně zmrzlina je na hranici poživatelnosti, zákusky neustále zmenšují a zároveň zdražuji. U Krpálků mají zákusky stále stejnou velikost a jsou pořád vynikající, zmrzliny bych se ujedla 🙂 Všem kteří si rádi zamlsají vřele doporučuji.
    PS: Zákusky U Krpálků umí mimo jiné i profesionálně zabalit na rozdíl od Delikany, kde je mnohdy balí jako „salám“, takže je pak doma musíte seškrábat z papíru lžičkou :-/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *