Westernové městečko Boskovice

Recenze westernové městečko Boskovice – western park Boskovice

Adresa: KOMENSKÉHO 50, BOSKOVICE
GPS: +49° 29′ 40.40″, +16° 41′ 8.80″
Webové stránky:   www.westernove-mestecko.cz

Celkové hodnocení: 8 z 10

Popis:
Western City Boskovice je opravdu dobrým místem, pokud chcete zabavit sebe i Vaše dítka. Jedná se o takové menší městečko, které je vystavěno ve stylu westernu a je doplněno spoustou atrakcí. Můžete si zde zajít na několik druhů představení – ať už zábavné, nebo takové které má v hlavní roli koně, můžete se podívat do saloonu nebo indiánského týpý, můžete si půjčit kozu, či navštívit spoustu obchůdků se suvenýry. Na hlavním náměstíčku se dá shlédnout show, ve které uvidíte ať už střílení z koltů, práskání bičů, nebo kankán dobových tanečnic. Pokud budete chtít zažít něco extra, pak lze dojet v určené termíny na noční představení, country bály, nebo Grande show, či různé zajímavé srazy apod. Prostě to tu opravdu žije.

Přístupnost: 
Ať přijedete do Boskovic z kterékoli strany, směrové tabule vás spolehlivě přivedou až na místo.

Cena:
Dospělí 200,- Kč, děti, studenti a důchodci 100,- Kč, rodinné vstupné (2 dospělí a 1-5 dětí) – 10% sleva. Další slevy jsou pro ZTP a při koupi permanentky.

Celkový dojem:
Western Park na první pohled návštěvníka překvapí přátelskou atmosférou. Je vidět, že lidi v parku nejen pracují, ale že je jejich práce i baví. Dá se říct, že při každé návštěvě najdete něco nového, nebo alespoň změněného. Pokud máte děti, návštěvu Boskovic rozhodně doporučujeme.

Rok návštěvy: 2010

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *