Vila Jasmína

Recenze Vila Jasmína Třeboň

Vila Jasmína

Vila Jasmína

Adresa: Jablonského 571, Třeboň, ČR
Mapa: 49°00’26.2″N 14°45’51.4″E
Virtuální prohlídka: Street View
Webové stránky: www.vilajasmina.cz

Celkové hodnocení: 10 z 10

Popis:
Parádní vilka, která nabízí hned několik pokojů – každý trošičku jiný, každý originální. Kolem domu je velký pozemek, kde najde místo Vaše auto, ale zabaví se tam i Vaše ratolesti. Celý pozemek je oplocený, takže se nemusíte bát. Interiér dobu je moc pěkný a až neskutečně čistý. My jsme byli ubytovaní v apartmánu, který byl až pro 5 osob. Pohodlně jsme se tam vešli 4. Pokoji vévodila manželská postel, nechyběla televize a mnoho maličkostí, které umocnily náš pocit, že jsme „doma“. Součástí byla i velká kuchyně se stolem pro čtyři. Překrásná pak byla koupelna, ve které byly ručně malované kachličky. Prostě nádhera…

Umístění:
Vila leží v klidné části Třeboně, ale jen prá minut chůze od centra a zámku. Je to ideální poloha pro klidnou dovolenou s tím, že kdykoli můžete vyrazit na procházku, nebo na cyklovýlet.

Služby:
Hosté mají k dispozici internetové připojení, TV, Kávu a čaj. Využít můžete i úschovnu kol, parkování v objektu, gril a dětské hřiště na zahradě.

Restaurace:
Každý si může uvařit sám ve velmi dobře vybavení kuchyni. Až když Vás to omrzí, můžete zajít do některé z mnoha restaurací v Třeboni. My jsme ochutnali třeba ryze řízkovou restauraci Kopretina.

Zařízení pokojů:
Pokoj, který jsme měli, se jmenoval kapka. Byl nádherný. Hodně světla, hodně místa. K tomu krásná koupelna se sprchovým koutem. Plně vybavená kuchyňka. Člověk by tu dokázal bydlet i několik let 🙂 Prostě paráda.

Celkový dojem:
Vila Vás při prvním setkání oslní a už nikdy nebudete chtít jiné ubytování, než toto. Moc krásně zařízené pokoje, milá paní majitelka. K tomu velká zahrada a na dosah centrum Třeboně. Ideální místo pro relax, procházky okolo rybníka nebo i poznávání jižních Čech. V neposlední řadě je třeba říct, že Třeboň je i lázeňským městem, takže můžete bydlet v Jasmíně a zajít si na nějakou tu proceduru. Rádi se vrátíme a zároveň Vám toto ubytko vřele doporučujeme.

Poslední aktualizace: 2014