Doporučujeme

Ubytování v soukromí Aneta Třeboň- Tip redakce

Nabízíme ubytování pro 4 osoby v kompletně vybaveném, zařízeném a zrekonstruovaném bytě 1+1 s balkónem, kolárnou, sklepní kóji a přilehlým parkovištěm v těsné blízkosti rybníka Svět.

Podívejte se na Ubytování v soukromí Aneta Třeboň

Vila Jasmína

Přijeďte načerpat energii do nového půvabného rodinného penzionu Vila Jasmína. Poskytneme Vám nejlepší zázemí pro objevení kouzla malebné Třeboně. U nás si odpočinete ve stylových apartmánech s vlastní kuchyní a sociálním zařízením.

Přečtěte si o Vile Jasmíně

Apartmán U Kaple

Navštivte jedno z nejlépe situovaných ubytování v lázeňském městě Třeboň.Apartmán se nachází v přízemí v klidné vilové části města vzdálen cca 5 min. chůze od jeho centra a Bertiných lázní obklopen zelení. Výhled je situován do parku a zahrad.Ubytování zde nalezne pět osob s možností jedné přistýlky.

Podívejte se na Apartmán U Kaple

Penzion U Řehoře

Penzion U Řehoře pro Vás připravil útulné ubytování ve dvoulůžkových pokojích, nedaleko centra města Třeboně a zámeckého parku. Náš penzion nabízí WiFi zdarma, terasu s možností grilování, ubytování s domácími mazlíčky a parkování u penzionu.

Podívejte se na Penzion U Řehoře

Ubytování Světluška

Nabízíme ubytování v malém, rodinném penzionu na okraji Třeboně v těsné blízkosti cyklistických a turistických tras.

Podívejte se na Ubytování Světluška

Penzion a restaurace U Třeboňského kola

Srdečně Vás zdravíme z Třeboně. Rodinný penzion Vás uvítá v centru lázeňského města, nacházíme se mezi lázněmi AURORA a BERTA na výchozím bodě cyklistických tras. V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází domácí pekárna, několik obchodů a restaurací.

Podívejte se na Penzion a restauraci U Třeboňského kola

Penzion Renata Třeboň

Již 15 rokem provozujeme v Jižních Čechách rodinný penzion Renata. Každým rokem se k nám vrací spokojení hosté – i Vás zde rádi ubytujeme. Pro vaši dovolenou nebo krátký výlet uděláme maximum. Přijeďte a uvidíte, jak je u nás krásně

Více o Penzionu Renata  najdete tady