Restaurace Wellness hotelu

Recenze Restaurace Wellness hotelu Frymburk

Restaurace Hotel Frymburk

Restaurace Hotel Frymburk

Adresa:  Frymburk 140, Frymburk ,ČR
GPS: +48° 40′ 2.96″, +14° 9′ 50.88″
Rozhlédněte se: Street View
Webové stránky:  www.hotelfrymburk.cz

Celkové hodnocení: 50 z 50

Personál: (10 z 10)
Obsluhovali dva pánové, vše bylo v pořádku. Pomohli s výběrem jídel, snažili se vyjít vstříc. Tak milého a ochotného čísníka jsme už dlouho nepotkali a tak zde rozhodně plný počet bodů.

Prostředí: (10 z 10)
Pěkná, čistá a útulná hotelová restaurace. Moc se nám líbilo, že přes pult bylo vidět do kuchyně. Opět plný počet bodů 🙂

Jídlo: (10 z 10)
Jé je, my se rozšoupli a tak jsme toho měli moře. Ale postupně. Jako předkrmy jsme zvolili kozí sýr s medem a vlašskými ořechy a domácí paštiku s opečenou bagetkou. Oboje výborné. Tady vyzvedneme zejména domácí paštiku. Ta se opravdu vyvedla… Jako hlavní chody jsme zvolili 2x kuřecí steak s tandoori kořením, marinovanou vepřovou krkovičku a kachní prsíčko v brandy. K tomu grilovanou směs zeleniny (u té se zastavme – ta byla výbornější než výborná), dále karamelovou cibulku, restovaný chřest, smetanovou hříbkovou omáčku, pepřovou omáčku a 3x hranolky. Jídlo bylo výborné, parádně servírované – ostatně mrkněte ve fotogalerii.

Ceny: (10 z 10)
Ceny nás překvapily, na první pohled byli až neskutečně nízké. Kuřecí steak stál 120,- Kč, krkovička 150,-Kč, kachní prsíčko pak 180,- Kč. Domácí tatarka vyšla jen na 20,- Kč a byla to pořádná porce. K tomu jsme měli ještě sklenku Martini, džusy a matonku. Suma sumárum jsme platili za 2 předkrmy, 4 hlavní jídla a to vše okolo 1319,- Kč. To opravu nebylo, vzhledem ke kvalitě a množství jídla, mnoho.

Celkový dojem: (10 z 10)
Byli jsme nadšení, po tom, jak jsme odcházeli zklamaní z místního aquaparku se nám hned spravila nálada. Zejména kombinace kvalitního jídla a pohodové obsluhy doslova dělala divy. Původně jsme řešili, že bychom šli na jídlo jinam, ale teď nejenže nelitujeme, ale rádi se sem i vrátíme…

Parkování: ano – zdarma

Rok návštěvy: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *