Motorest U rybiček

Recenze motorest U rybiček na dálnici D1

Here for English version>>

Motorest U Rybiček

Motorest d1

Adresa: D1 – BRNO – PRAHA, 42KM, BENEŠOV, STŘEDOČESKÝ KRAJ
GPS: +49° 47′ 49.11″, +14° 55′ 15.21″
Rozhlédněte se v okolí: Street View
Webové stránky: urybicek.webnode.cz

Celkové hodnocení: 43 z 50

Personál: (8 z 10)
Personál odpovídá tomu, že se pravděpodobně jedná o rodinný podnik. Občas to totiž vypadá, že kdo má ruce a nohy obsluhuje a vaří. Nicméně v této restauraci to není závažným nedostatkem.

Prostředí: (9 z 10)
Jedná se o velmi jednoduše zařízený motorest, který je ozvláštněn několika akvárii a také množstvím rybářských propriet, včetně několika vypreparovaných mořských živočichů. Všemu také odpovídá nabídka jídel, které vévodí ty z ryb. Restaurace je čistá a působí útulně. V letních dnech můžete využít i venkovního posezení.

Jídlo: (7 z 10) 
Nabídka jídel je docela široká, každý si vybere. V nabídce je i několik polévek a samozřejmě mnoho dobrot z ryb. Jídla odpovídají kvalitou a zpracováním způsobu podávání – tzn. musíte si vše objednat u pultu, zaplatit a poté Vám je personál přinese. Nejedná se tedy o žádný gastronomický orgasmus, ale najíte se. Jídla mají svou specifickou chuť, viz. kuřecí plátek s ovocem. Zkrátka a dobře je to k jídlu, někdo si i pochutná, ale o moderní gastronomii si zde můžete nechat jen zdát. Vzhledem k tomu, že je to motorest, kde je třeba se najíst a jet, dá se to tolerovat. Při naší, zatím poslední, návštěvě jsme si pochutnali na skvělé svíčkové 🙂

Ceny: (9 z 10) 
Ceny jsou na místní poměry velmi příznivé a dá se říci, že za málo peněz získáte hodně muziky 🙂 za čtyři hlavní jídla a pití jsme zaplatili 569 Kč.

Celkový dojem: (8 z 10) 
Motorest je příjemně vybaven a jediné, co nám tak trošku kazí dojem je to, že si jídlo musíte objednat u pultíku. Jakoby někdo nemohl přijít za vámi ke stolku a klasicky objednat. Po objednání si však můžete sednout a vyčkat, až vám někdo jídlo donese. Rozhodně je pro nás ale tento motorest (spolu s Motorestem Naháč) jedničkou, ostatně na cestách po D1 jsme je vyměnili za kdysi oblíbenou Melikanu .

Poslední aktualizace: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *