Ulcinj pláž

Recenze Ulcinj pláž

Ulcinj - centrální pláž

Ulcinj – centrální pláž

Adresa: Ulcinj, Černá Hora
GPS: +41° 54′ 35.56″, +19° 14′ 12.44″
Celkové hodnocení: 8 z 10

Popis:
Město je poslední černohorskou destinací před hranicí s Albánií. To je znát na životním stylu a fungování většiny obyvatel. Ve městě je pak také slavná pláž s černým pískem. Je dlouhá několik kilometrů a rozhodně stojí za návštěvu. Najdete zde stovky barů, restaurací a různých stánků. To stejné pak je i poblíž cest, které k pláži vedou. Na pláži se výborně hledají mušličky, vzhledem k barvě písku. Pláž bývá docela plná lidí, najdete zde směsici kultur (ženy v bikinách i v burkách). Podle odhadů se na celou pláž, která je až 13 km dlouhá vleze 150 000 lidí.

Přístupnost:
Do města se z celé Černé hory dostanete směrem na Albánii. Nejjednodušší cesta vede po pobřeží od Baru či Budvy.

Služby:
Na pláži najdete restaurace, bary, obchůdky i půjčovny různého vybavení. Jak je vidno na fotografiích, najdete zde i internetové kavárny 🙂

Vhodné pro:
Vhodné pro všechny, kteří chtějí něco vidět a zažít. Své si užijí hlavně děti při sbírání mušliček. Těch je na pláži snad milion.

FKK:
Přímo na městské pláži není nikde, jen několik žen najdete „nahoře bez“. Přímo ve městě je naturistická pláž, zhruba 15 km od města je pak naturistické středisko ADA Bojana.

Celkový dojem:
Černý písek na pláži je prostě jiný :-). Tohle musíte zkusit. Stejně jako atmosféru ve městě nebo v několika stáncích okolo pláže. Pokud budete mít cestu, určitě se zastavte.

Poslední aktualizace: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *