Pizzeria Pink Panter

Recenze Pizzeria Pink Panter

Adresa: Sutomore, Obala Iva Novakoviča, černá Hora
GPS: +42° 7′ 52.81″, +19° 3′ 45.72″
Webové stránky: www.apartmaniperovic.info

Celkové hodnocení: 45 z 50

Personál: (9 z 10)
Co v této zemi nebývá obvyklé, je tady téměř samozřejmostí. Zřejmě rodinný podnik a v něm milý a usměvavý personál. Také nebývá obvyklé, aby se pokoušeli „domorodci“ mluvit jiným jazykem. Tady byla angličtina hned po ruštině :-). Vždy se nám snažili vyjít vstříc a také poradit. Zajímavé také bylo oznamování zbylého času do přinesení jídel. Hlášky typu „fajf minyt“ a „van minut“ se u nás ihned zabydlely :-). Samozřejmostí bylo i ujišťování, zda je všechno v pořádku a zda jsme spokojeni.

Prostředí: (7 z 10)
Hned na první pohled útulně vypadající restaurace, vše naprosto čisté a připravené pro hosty. Posezení je na venkovní předzahrádce a také uvnitř v menší restauraci, která je klimatizována, nicméně klima byla při naší návštěvě vypnuta, neb byly dokořán otevřeny dveře. Výtku zaslouží rozhodně za toalety. Do čistých měly hodně daleko a absence dveří mezi umyvadlem a restaurací je více než diskutabilní :-(. Pravdou však je, že čistotu možná negativně ovlivňují sami návštěvníci a personál prostě jen nestíhal úklid.

Jídlo: (10 z 10)
V restauraci jsme okusili hned několik jídel. Zde jsou nejdůležitější postřehy. Všechny porce jsou mírně řečeno obrovské. Například špagety bolognese na kopci s parmezánem a boloňskou omáčkou nebo kuřecí „rolka“ o váze čtyřista gramů. Bonbonkem pak bylo menu o složení – plná miska polévky, telecí řízek o hmotnosti 400 gramů, hranolky a zeleninový salát. Naprosto není možné, aby takovou porci snědl „průměrný běloch“. Chuťově je jídlo velmi dobré na místní poměry až extrémně. Maso křehké a šťavnaté, zelenina čerstvá, těstoviny dobře ochuceny.

Ceny: (2 z 10)
Co se cen týká, byly jsme velmi příjemně překvapeni. Již zmiňované menu za 6 euro, kuřecí rolka s hranolkami za 8 euro. Boloňské špagety za 4 eura. Za pití pak dáte euro padesát za nealko i za místní točené pivo bez pěny. Klasický oběd včetně několika nápojů pro čtyřčlenou rodinu vyjde cca na 30 euro. Za to se u nás většinou takhle dobře a moc nenajíte 🙂

Celkový dojem: (9 z 10)
V podstatě se dá říci, že jsme byli ohromeni. Takovou restauraci jsme prostě v Černé hoře nečekali. Pokud míříte do Sutomore, berte tuto recenzi jako pozvánku. Určitě nebudete litovat.

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *