Grill plaža

Recenze restaurace Grill plaža

Grill plaža

Grill plaža

Adresa: Sutomore, Montenegro
Mapa :+42° 8′ 18.77″, +19° 2′ 57.15″
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnocení: 42 ze 50

Personál: (8 z 10)
Pánové za grilem jsou velmi rychlí, stačí ukázat a hned máte porci v ruce. Ve výběru se Vám snaží vždy pomoct, horší to je ale v případě, že se z nich snažíte vylomit, jaký je to druh masa – třeba v angličtině. To si melou svoje černohorsky a Vy máte smůlu. Ale to je spíše kosmetická vada 🙂

Prostředí: (8 z 10)
Zajímavý druh restaurace v Černé Hoře. Je to jeden obrovský gril, který obsluhuje i několik lidí současně. De facto máte na výběr, jestli chcete maso do tortilly, nebo do bulky. Po výběru hned dostáváte do ruky a ochucení a dochucení je na Vás. Před grilem je pult, kde je mnoho koření, zeleniny a majonéz. Kolik si čeho dáte je na Vás. Tady si po koupení jídla můžete i sednou v restauraci, kde Vás obslouží, co se pití týká. Samozřejmě je to ale primárně určeno na cestu „do ruky“.

Jídlo: (9 z 10)
Je to zajímavé, můžete sem chodit třeba týden na večeři a pokaždé si budete moct dát jiné maso (od kuřecího, přes skopové až po různé druhy mletého masa). A to je právě místní specialita, tzv Pljeskavica, tedy mleté maso několika druhů, avšak bez vepřového 🙂 Ochutnejte, je to takový burger alá Montenegro. Ale mají to samozřejmě i v Chorvatsku, či Bosně a Hercegovině.

Ceny: (9 z 10)
Jo super, nejlevnější (kuřecí) maso vyjde na 1,5 Eura, Plejskavica pak až na 4 Eura Porce jsou ale tak vydatné, že se většina lidí přejí dříve, než to dojí. Odhadem dostanete za tuto cenu 250 – 300 gramů masa. Co se cen pití týká, tak je to obdobně. Ostatně všechny ceny uvidíte v přiložené fotogalerii..

Celkový dojem: (8 z 10)
Paráda. Rozhodně jsme nelitovali, že jsme sem zašli. I když podobných grilů je na promenádě hned několik. V podstatě jsou v každém městečku na pobřeží. A nikde Vás nezklamou. Dobře a relativně levně se najíte, navíc si to můžou koupit i děti k moři a Vy nemusíte řešit, kde seženete narychlo jídlo..

Poslední aktualizace: 2014

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *