Apartmány Vila Laketic

Recenze Apartmány Vila Laketic Sutomore

Vila Laketic Sutomore

Vila Laketic Sutomore

Adresa: Save Kovacevica st. 23, Sutomore, Montenegro
GPS: +42° 8′ 26.87″, +19° 2′ 39.56″
Webové stránky: stránky i v češtině

Celkové hodnocení: 7 z 10

Popis:
Sice se v názvu píše apartmány, ale jde v podstatě o takový polohotýlek. Celkem má totiž 3 patra s množstvím jednotlivých apartmánů. Ty mají každý své sociální zařízení a kuchyňku – díky tomu se snad dá říct apartmán. Dům leží v relativně klidné ulici, přímo proti němu je pak obchod s potravinami. Jednotlivé patra jsou přístupné po venkovním schodišti, vstup do apartmánů je pak z chodby.

Umístění:
Hotel leží v jedné z bočních uliček Sutomore. K centrální pláži a zároveň na promenádu je to necelých 500 metrů. Díky tomu je to dost blízko, ale večer neobtěžuje hluk z diskoték, který naopak ruší hosty hotelu Zlatna Obala na druhém konci pláže. Dá se říct, že je v opravdu dobrém místě, kde je klid, ale zároveň blízko všude. Obchod leží přes cestu, hned vedle je restaurace, o kousek dál další…

Služby:
Přímo v místě je přítomná majitelka, která se snaží vždy vyjít vstříc. Apartmány jsou vybavené ledničkou, vařičem, sociálním zařízením a kliamtizací. Nechybí ani wi-fi připojení – ale tady jsme měli celkem problém, bydleli jsme v horním apartmánu úplně na konci a signál byl velmi nestabilní a tak jsme museli chodit ven na schody, aby jsme si „zaserfovali“ 🙁 Ve dvoře je pak ještě posezení ve stínu kiwi. Je tam také jakási větší kuchyně – plně vybavená, kterou můžete kdykoli použít.

Restaurace:
Apartmány nemají vlastní restauraci, ale v Sutomore si můžete vybrat snad z milionu restaurací. Nám se zamlouval třeba Pink Panter, nebo třeba jen stánek s rychlým občerstvením a luxusními masy.

Zařízení pokojů:
Nábytek byl jako nový, všude čisto, ale přesto bylo vidět, že se na vybavení podepsal čas a hosté. Například rozbité prkýnko na záchodě, které se sice dalo v pohodě používat, ale vrhalo stín na celé vybavení. Stejně tak venkovní žaluzie, ty byly v totálně dezolátním stavu… Přesto jako celek působil pokoj mile a útulně, hodila se zejména klimatizace, venkovní teploty v době naší návštěvy dosahovaly 40 stupňů celsia.

Celkový dojem:
Super, jaký si to uděláš, takový to máš. A my si to udělali fantastické. V apartmánu a jeho okolí byl klid, měli jsme to blízko všude. Navíc jsem sjezdili „půl“ Černé Hory, od Ady Bojany, přes Njeguši až do Mauzoleum nebo kláštery. Klidně bychom jeli znova. A myslíme, že pokud nepotřebujete 5* hotel s bazénem, je tohle ta správná volba. V poměru cena a vybavení rozhodně super.

Poslední aktualizace: 2014

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *