Vila Mila

Apartmány Mila Herceg Novi

Apartmány MILA Herceg Novi

Apartmány MILA Herceg Novi

Adresa: ul. Braće Grakalić 106, Herceg Novi, Montenegro
GPS: +42° 27′ 8.79″, +18° 33′ 30.05″
Webové stránky: Nejsou

Celkové hodnocení: 8 z 10

Popis:
Apartmánový dům jen pár kroků od pláže. V domě je několik apartmánů, takže si vybere každý. Vybavení je sice starší, ale plně funkční. Nám se zamlouvaly dvě terasy, přičemž z každé byl výhled na moře. Měli jsme dva pokoje plus kuchyňku. K tomu chodbu a WC se sprchou. Devizou je samozřejmě moře na dosah. Od domu je to odhadem 10 metrů.

Umístění:
Devizou je samozřejmě moře na dosah. Od domu je to odhadem 10 metrů. Pláž a dům dělí jen uzounká promenáda, na které se chodí převážně pěšky, auto zde projede tak jedno za 2 hodiny. Je paráda, když ráno vstanete, vylezete na terasu a vidíte a slyšíte šplouchat moře. Problém byl ale apartmán najít. Nakonec jsme si museli zavolat na pomoc majitele. Vy ale najdete přesnou mapku TADY. A ještě popis: Při příjezdu od Chorvatska projedete po hlavní cestě celý Herceg Novi, až na jeho konci narazíte na kruhový objezd (je jediný ve městě) Vyjedete hned prvním výjezdem a po padesáti metrech odbočíte vlevo a hned vpravo, vjedete na uzoučkou cestu plnou zaparkovaných aut a po ní dojedete až k apartmánu – uvidíte TENTO pohled.

Služby:
Přímo v apartmánu bydlí i majitelé, takže je možné všechny problémy řešit na místě (nám se podařilo, že nefungovala WIFIna – majitel to vyřešil za 5 minut) Denně je v apartmánu umývána podlaha a jsou vynášeny koše. Obden pak dostanete nové ručníky 🙂 Zhruba 300 metrů je obchod a pekárna. V obchodě MERKATOR nakoupíte úúúúplně všechno 🙂 Zastávka autobusu je asi 200 metrů – do centra jsme jezdili busem. Za 60 centů na osobu nás autobus vyveze nad staré město a my jsem už po svých šli přes staré město do apartmánu – parádní večerní procházka (my jsme vždy spojili s večeří)

Restaurace:
Apartmány nemají vlastní restauraci, ale město Herceg Novi nabízí mnoho restaurací, a tak se můžete stravovat pohodlně tam. Navíc je součástí apartmánu vybavená kuchyňka, takže je možné si uvařit. Ve městě si můžete vybrat snad z milionu restaurací. Restaurace, které jsme navštívili ve městě najdete TADY.

Zařízení pokojů:
Pokoje jsou zařízeny starším nábytkem, vše je ale plně funkční. Kuchyňka má elektrický vařič, dřez s teplou vodou a ledničku. Nechybí ani jídelní stůl a samozřejmě vybavení. Na obou terasách je zahradní nábytek, takže můžete odpočívat po celý den s výhledem na moře. V jednom z pokojů byla i malinkatá barevná televize, kde hraje pár kanálů, český ale nehledejte 🙂 Všude funguje velmi dobře WIFI signál na internet. Apartmán má i jednu klimatizační jednotku na chodbě, takže pokud necháte pootevřené dveře do pokojů, máte všude ideální teplotu – to se hodí zejména v noci 🙂

Celkový dojem:

My jsem byli nadmíru spokojeni. Za cenu 60 Euro na noc pro 6 osob to bylo super. Nepotřebovali jsme bazén, protože moře jsme měli „u baráku“ obchod byl nedaleko. Do centra jsme sjeli busem za 5 minut. Všude klid, pohoda a hlavně moře a slunce.Navíc jsme se již při minulých návštěvách Černé Hory vrhli na její objevování a tak jsme postupně navštívili mnoho turistických cílů. Doporučíme určitě výlet do  Ady BojanyNjeguši, Mauzoleum nebo kláštery. Úžasný je i Kotor. Případně si můžete z Herceg Novi udělat výlet do chorvatského Dubrovníku, je to 45 kilometrů.

Všechny naše recenze z Černé Hory najdete TADY.

Poslední aktualizace: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *