Apartmánový hotel Stanny Court

Apartmánový hotel Stanny Court Nesebar

Apartmány v hotelu Stanny Court

Apartmány v hotelu Stanny Court

Adresa: ul. Kiparis, Ravda (Nessebar)
GPS: 42°39’16.0″N 27°41’23.1″E
Webové stránky: www.bulharskodovolena.org

Celkové hodnocení: 40 z 40

Popis:
Apartmánový dům Stanny Court je jen 5 min chůze od pláže. V domě je 17 apartmánů pro klienty. Je možné si vybrat z jednopokojového nebo dvoupokojového apartmánu. Oba jsou plně zařízeny a nabízejí stejné vybavení. Hotel byl dostaven v roce 2008. Veškeré vybavení je nové a odpovídá evropskému standardu. Každý z apartmánů má vlastní balkon s výhledem na bazén v objektu nebo do ulice a na Aquapark (největší v Bulharsku – 200m od hotelu). Při vstupu do apartmánu si připadáte jako ve svém bytě – vlastní koupelna s masážní sprchou, kuchyně vybavena i pro uvaření klasických jídel.

Poloha: (10 z 10)

Apartmánový hotel Stanny Court se nachází v nové části obce Ravda, na konci ulice Kiparis, nedaleko Nessebaru (UNESCO). Hotel je postaven na konci slepé ulice, jen 250m rovně na pláž. Parkování je možné přímo u hotelu na ulici, kde parkují jen obyvatelé hotelu a doprava je tam nulová. Umístění hotelu je velmi výhodné, protože kombinuje klidné bydlení s možností využití veškerých atrakcí v okolí. Rušná Sunny Beach je jen 6km od hotelu směrem na sever, na které naleznete vše, co si můžete přát. Cestou na Sunny Beach míjíte i historické městečko Nessebar, kde patří k historickému dědictví UNESCO. Samotná obec Ravda se nachází na hlavní spojnici mezi Burgasem a Varnou. Od Burgasu jen 25km. Z Čech se do hotelu dá dojet během 17,5h vlastním vozem z Prahy i bez porušování dopravních předpisů a dodržování bezpečnostních pauz. Cesta je dobře popsána na blog.bulharskodovolena.org.

Služby: (10 z 10)

Hotel disponuje svým bazénem a množstvím lehátek se slunečníky, které jsou k dispozici pouze klientům hotelu. V budově bydlí i majitelé, kteří se o hotel náležitě starají. V případě, kdy cokoli potřebujete, můžete se na ně obrátit a pomohou Vám. Obětavě zajišťují i transfery klientů z letiště do hotelu a zpět, je možné dohodnout i výlety s řidičem. Hotel je apartmánový a tudíž nemá vlastní restauraci. Stravu je nutno řešit extra. Jen 2 domy od hotelu se nachází restaurace i market. Od majitele jsme dostali tip i na restauraci Zlatá Rybka ve středu Ravdy, kde jsme zakoupili pstruha jen za 6Leva = 84,-Kč! V Ravdě jsou i obchody typu Lidl. Ceny se Bulharsku pohybují okolo 2/3 ceny v ČR. Ve středu letoviska nebo plážích počítejte s cenou vyšší. Wifi je v hotelu ve společných prostorách okolo bazénu. Parkování bez problémů na ulici u hotelu. Z apartmánů je pak na auta výhled a není nutné se o ně obávat.

Zařízení: (10 z 10)

V hotelu jsou pouze apartmány, které se dají srovnávat s byty. Jsou pouze dva typy – jednopokojový (1kk do 50m2) a dvoupokojový (2kk do 65m2), přičemž v obou je stejné vybavení, v menším je jen více u sebe. Apartmány mají plně vybavenou kuchyňku, ve které naleznete malou ledničku, elektrickou varnou desku se dvěma plotnami, dřez. Vše pro přípravu běžného oběda a nádobí odpovídá maximálnímu možnému počtu osob pro ubytování. Součástí apartmánu je i vlastní koupelna s WC, Umyvadlem a masážní sprchou. V obývací části je stoleček, židle, rozložitelná sedačka/postel (130cm šířka), konferenční stoleček v ložnici pak manželská postel (2*80cm) s nočními stolky a skříň. V případě jednopokojového apartmánu je manželská postel a skříň ve stejné místnosti jako sedačka atd..

Celkový dojem: (10 z 10)

Ve Stanny Courtu jsme nocovali 8 nocí a nabídl nám vše, co jsme potřebovali. Majitel nám pomohl, s čímkoli jsme chtěli, dal nám spoustu doporučení na restaurace v okolí, výlety i zážitky. Cestovali jsme vlastním vozem, což můžu doporučit. Cesta ubíhala bez problémů a na pobřeží velká spousta míst, která stojí za to navštívit, ale bez auta se k nim nedostanete. Navštívili jsme delfinárium ve Varně, jednu z nejhezčích pláží v Bulharsku – pláž Irakli, mys Kaliakra, a také jsme se projeli na koňském hřbetě po pláži u Sinemorce.

Poslední aktualizace: 2014

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *