Recenze Hotel Albatros

Mini recenze hotelu Albatros v Přední Výtoni.

Za krásné dva dny můžeme poděkovat jednomu papouškovi…. Vylosoval nás abychom využili pobyt v hotelu Albatros.

Hotel se nachází přímo u Lipenského jezera. Vypadá nově, čistě až sterilně. A dle cedulky mu hodně s rekonstrukcí či spíše s výstavbou pomohla EU a ROP jihozápad…V každém případě se pohybuje ve vyšší cenové kategorii. Původní cena pro dva dospělé a 4 leté dítko na přistýlce se snídaní vycházela podle ceníku na 2090Kč.

Martina Bicanová

Martina Bicanová

Rezervace pobytu telefonicky se mi nedařila, ale poptávka emailem byla vyřešena rychle. Dokonce vyšli vstříc, když jsem chtěla dítě bez přistýlky jen se snídaní. Stejně spí nejraději s námi. Cenu nám nabídli nižší. S uplatněním voucheru vůbec nebyl problém. Ubytování jsme měli až od 15:00.
Sobotní dopoledne jsme strávili ve Foxparku ve Skiareálu Kramolín na Lipně. Malá si poprvé vyzkoušela jízdu z kopce a docela se jí to líbilo, ač byl pouze technický sníh. Oběd jsme si dali přímo v areálu. V bufetové restauraci Lanovka. Ceny na Lipno přiměřené a jídlo dobré.
Už dlouho nás láká skála Čertovo kopyto, která se nachází naproti Lipenské hrázi. Po modré značce cca 800m. Bohužel díky ledovce to nebylo vůbec schůdné.

Hotel Albatros

Hotel Albatros

Na místo ubytování jsme dorazili kolem 16:00 hodiny. Recepční byla na místě do 5 minut. Formality jsme vyřídili rychle a doporučila nám na jídlo hotel Barborka naproti přes ulici. Pokoj jsme měli prostorný s možností dvou lůžek nahoře v patře. Plánovali jsme ještě využít noční bobování na Lipně, ale po náročném dni jsme vyrazili jen na jídlo.

Při hezkém počasí bude možné využít minigolf a dětské hřiště….my ho využili v noci, když jsme se vraceli z výborné večeře v hotelu Barborka.
Ráno byla možnost snídaně dokonce od 7:00 kvůli hostům, kteří chtějí vyrážet dříve na lyže. My dorazili až po 8:00. Všeho bylo dostatek a bylo to moc dobré.

Hotel Albatros

Hotel Albatros

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *