Projížďka po Lednicko-valtickém areálu

Projížďka po Lednicko-valtickém areálu

Nabízíme Vám možnost poznat LVA tak, jak se nepíše v žádném průvodci. Se zkušeným doprovodem navštívíte hned několik saletů tohoto areálu zapsaného na seznamu UNESCO. Nepotřebujete ani auto ani kolo ba dokonce ani mapu :-).

Dianin chrám

Dianin chrám

Postupně uvidíte:

  • –          Rybniční zámeček
  • –          Tři grácie
  • –          Zámek Valtice
  • –          Kolonádu na Reistně
  • –          Rendez Vous
  • –          Apolonův chrám

Jedná se o výlet pro malou skupinu – max. 6 osob v odpoledních a podvečerních hodinách. Nechceme totiž pořádat hromadné skupinové zájezdy.

Odjezdy jsou v 17:00 a 20:00 hodin, to proto, aby si návštěvníci prohlédli jednotlivé objekty mimo nejteplejší části dne a s menším počtem jiných turistů. Pokud ovšem toužíte zpřístupněné objekty navštívit včetně interiérů je možné si výlet objednat na dopolední hodiny, je zde však nutné počítat s delší časovou náročností.

Kolonáda Reistna 2012

Kolonáda Reistna 2012

Výlety se konají klimatizovaným osobním automobilem se zkušeným řidičem, který zároveň poskytuje průvodcovské služby a informace.  Odjíždíme vždy z Lednice.

Cena výletu je 200 Kč/osoba. Rodinná jízdenka je 500 Kč.Nutná rezervace předem a to přímo zde, nebo v naší kamenné provozovně na zámku v Lednici – vedle pokladny 2. – 4. okruhu, nebo telefonicky na čísle 777 00 30 32.

Pro objednání výletu využijte následující formulář:

[contact-form-7 404 "Not Found"]