Reklama

Možnost reklamy na našich stránkách pro Váš podnik

1. Různé druhy registrace Vašeho podniku na našich stránkách:

Podívejte se na různé typy prezentace zde. 

2. Možnost soutěže na našich stránkách:

Umístíme na naše webové stránky soutěž, kde bude výhrou nějaký Váš výrobek nebo služba dle Vašeho uvážení. Soutěže nabízíme buď na 14 dní (minimální hodnota výhry je 2000 Kč, může být i více výher, přináší větší návštěvnost, většinou jde o soutěže s hotely), nebo na 7 dní (mimimální hodnota výhry je 1000 Kč, může být i více výher, přináší větší návštěvnost, tyto soutěže nabízíme restauracím nebo turistickým cílům).

Soutěž zpropagujeme na našich webových stránkách, na hlavní stránce v sekci novinky i na našem facebookovém profilu (1900 fanoušků), tuto propagaci děláme několikrát za období soutěže. Dále jí zpropagujeme postupně na různých soutěžních servrech, což přináší velkou návštěvnost, a každou soutěž rozesíláme do naší databáze v současné chvíli již 6300 kontaktů (jedná se o čistou databázi, to je všichni, kdo v ní jsou uvedeni dali souhlas se zasíláním newsletteru, zajímají se, co se děje na našich stránkách, věnují se cestování a v případě, že nechtějí dostávat nadále naše e-maily nebo je nelze doručit, jsou okamžitě smazáni). Každá soutěž má minimálně 1100 odpovědí a 5000 shlédnutí.

Otázky dáme tak, abychom donutili soutěžící projít si Váš popis nebo co budete potřebovat, čímž Vás dostaneme více do povědomí. Na stránce soutěže je pak uveden odkaz přímo na Vaše webové stránky se stručným popisem Vaší činnosti. Každá soutěž bude na našich webových stránkách uvedena minimálně dva týdny. Dále zůstává v archivu soutěží. Po vylosování výherce se postaráme o to, aby mu byla doručena výhra. To už je v naší režii. Cena za tuto reklamní aktivitu je věcný dar do soutěže (poukaz, věc, voucher) + stejný voucher pro nás za pořádání soutěže. 

3. Další možnosti reklamy:

Horní banner – do velikosti 940×300 px – na všech stránkách – 2000 Kč/měsíc

Dolní banner – do velikosti 940×300 px – na všech stránkách – 1500 Kč/měsíc

Textový odkaz v  rubrice odkazy – na všech stránkách – 300 Kč/měsíc

PR článek – jeho tvorba v rozsahu jedné normostrany a umístění na stránky do speciální sekce Novinky, plus rozeslání upozornění na tento článek vždy jednou za 14 dní do naší databáze  v současné chvíli již 4000 kontaktů (jedná se o čistou databázi, to je všichni, kdo v ní jsou uvedeni dali souhlas se zasíláním newsletteru, zajímají se, co se děje na našich stránkách, věnují se cestování a v případě, že nechtějí dostávat nadále naše e-maily nebo je nelze doručit, jsou okamžitě smazáni). – 400 Kč/rok

Návštěvnost stránek za předcházející rok  je přes 133 000 návštěv, 441 000 zobrazených stránek. GPR máme 3, SPR máme 4, Alexa se pohybuje dlouhodobě pod 500 000.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonu 777 00 30 32 nebo na e-mailu info@ctyripe.cz.