O nás

Informace o cestování – náš cestovatelský server

Konečně pravdivý pohled do míst, kam jedete. Přinášíme Vám informace nejen o hotelích, restauracích, turistických zajímavostech, ale také postřehy z cest a přehled všeho, co pro Vás může být důležité, včetně počasí v dané destinaci. Na každé stránce s popisem města či státu (samozřejmě i v ČR) najdete aktuální údaje o počasí a jeho předpověď na následujících 7 dní.

Naše recenze

Na našich stránkách nechceme kritizovat, chceme jen pravdivě informovat o dojmech z našich návštěv. Při Vaší návštěvě můžete mít třeba jiný názor. Každopádně se vždy snažíme o objektivitu a rádi náš názor zkonfrontujeme s tím Vaším :-). A to i když jste návštěvník nebo majitel.

Vždy máte možnost vyjádřit svůj názor na každé zařízení a na naši recenzi. Na Vaše komentáře se těšíme a budeme na ně určitě reagovat. Novinky stránek najdete po pravé straně.

Informace o cestování – na facebooku, google plus, androidu

Najdete nás také na facebooku, na blogu IDNES , na google plus, a novinky na našem webu můžete sledovat i na chytrém telefonu s Androidem. Aplikaci, která Vás bude informovat o našich novinkách, si můžete zdarma stáhnout v Obchodě Play Google.

Najít nás můžete i v naší  „kamenné provozovně„. Na zámku v Lednici (vedle pokladny pro 2.- 4. okruh) tam od nás dostanete nejen naše moudra, ale také užitečné rady z LVA a mnoho krásných suvenýrů. Máte také možnost vyrazit s námi na výlet. Podívejte se.

Webové soutěže – on-line soutěže

A aby toho nebylo málo, můžete s námi na webových stránkách také on-line soutěžit.

Reklama na našich cestovatelských stránkách

Pokud byste chtěli mít u nás reklamu, chcete poradit v džungli internetu, nebo vytvořit webové stránky? Pak se podívejte na naše další webové stránky www.banalita.cz, určitě vám pomůžeme.

Věříme, že naše  stránky Vám nabídnou to co hledáte a navíc zde najdete i to, co byste jinde nenašli 🙂 Přejeme Vám krásný den a příjemné chvíle strávené s www.ctyripe.cz.