Archiv soutěží

 

Tak a další soutěž je za námi – správné odpovědi zatím poslední soutěže na 14 dní najdete zde:
1. Wellness hotel CENTRÁL Klatovy najdete v budově z roku:
1929

2. V rámci balíčku EXSKLUSIV ve Wellness hotelu CENTRÁL Klatovy mimo jiné získáte:
Masáž lávovými kameny

3. V rámci Valentinského balíčku ve Wellness hotelu CENTRÁL Klatovy nezískáte
Květinu pro partnerku

4. Na stránkách www.ctyripe.cz se v recenzi na rozhlednu Svatobor u Sušice můžete dočíst, že se tam dostanete:
Autem i pěšky

5. Kolik odpovědí nám přijde v této soutěži? Tipněte si.
2188

Výhercem soutěže o Relax pobyt pro dva ve Wellness hotelu Centrál v Klatovech se stala paní Veronika Vejvodová. Gratulujeme. Wellness Hotelu Centrál děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v Myhotelu v Lednici se stal pan František Tichý. Gratulujeme. My hotelu děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o  den v cirkuse CARINI se stala paní Zuzana Kernerová. Gratulujeme. Cirkusu CARINI  děkujeme a přejeme mnoho spokojených návštěvníků.

Výhercem soutěže o  den v cirkuse CARINI se stala paní Miroslav Novák. Gratulujeme. Cirkusu CARINI  děkujeme a přejeme mnoho spokojených návštěvníků.

Výhercem soutěže o  den v cirkuse CARINI se stal pan Jaroslav Železný. Gratulujeme. Cirkusu CARINI  děkujeme a přejeme mnoho spokojených návštěvníků.

Výhercem soutěže o  den v cirkuse CARINI se stala paní Zuzana Horecká. Gratulujeme. Cirkusu CARINI  děkujeme a přejeme mnoho spokojených návštěvníků.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v Myhotelu v Lednici se stal pan Martin Krátký. Gratulujeme. My hotelu děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro dva na jednu noc v penzionu U Radnice se stala paní Petra Krásná. Gratulujeme. Penzionu U Radnice  děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva ve wellness areálu Hnačov + plus pro každého masáž, infrasauna nebo rašelinový zábal se stal pan František Zelenec. Gratulujeme. Wellness relax areálu Hnačov děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v Myhotelu v Lednici se stal pan Jan Kříž. Gratulujeme. My hotelu děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro dva na jednu noc v penzionu U Radnice se stala paní Patrícia Konečná. Gratulujeme. Penzionu U Radnice  děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro dva na jednu noc v penzionu U Radnice se stala paní Zdeňka Špacírová. Gratulujeme. Penzionu U Radnice  děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v Penzionu Rudolf se stal pan Martin Navrátil. Gratulujeme. Penzionu Rudolf děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v Myhotelu v Lednici se stala paní Jaroslava Konečná. Gratulujeme. My hotelu děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o WELLNESS POBYT pro 2 osoby na 1 noc v horském hotelu Sněženka*** v hodnotě 1.920,-Kč se stal pan Ivo Čermák. Gratulujeme. Horskému hotelu Sněženka děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o Wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci ve Wellness relax areálu Hnačov se stal pan Jiří Pospíšil. Gratulujeme. Wellness relax areálu Hnačov děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v hodnotě 2700,- v Motelu Svatý Kryštof, a to včetně snídaní se stala paní Andrea Janulíková. Gratulujeme. Motelu Svatý Kryštof děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový rodinný pobyt až pro čtyři osoby s bohatou snídaní v Pensionu Lony se stala paní Lucie Tichá. Gratulujeme. Pensionu Lony děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o Wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci ve Wellness relax areálu Hnačov se stal pan Jan Kravka. Gratulujeme. Wellness relax areálu Hnačov děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v Myhotelu v Lednici se stal pan Zdeněk Kobylis. Gratulujeme. My hotelu děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v Myhotelu v Lednici se stala paní Eva Kocourová. Gratulujeme. My hotelu děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na zapůjčení koloběžek na cestu z Dolánek na Malou Skálu a následné zapůjčení kanoe pro sjezd řeky Jizery z Malé Skály do Dolánek. To vše pro dvě osoby se stala paní Lucka Radoušová. Gratulujeme. Penzionu Křížky děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt na jednu noc pro dvě osoby se snídaní a s večerním menu o dvou chodech se sklenkou sektu v Penzionu Světlá se stala paní Miluše Gučíková. Gratulujeme. Penzionu Světlá děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro dva na jednu noc v penzionu U Radnice se stal pan Vladislav Novický. Gratulujeme. Penzionu U Radnice  děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Vladař v Toužimi u Karlových Varů se stala paní Pavlína Pašová. Gratulujeme. Penzionu Vladař děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v Areálu Na Mýtince se stala paní Dana Korábová. Gratulujeme. Areálu Na Mýtince děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro dva v Myhotelu v Lednici se stal pan Radek Horký. Gratulujeme. My hotelu děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na hotelové služby v hodnotě 500 Kč (sportcentrum + restaurace) v Hotelu Na Jižní se stala paní Veronika Vejvodová. Gratulujeme. Hotelu Na Jižní děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže pobyt pro dva na dvě noci v Penzionu Horácko + půlhodinová masáž pro oba se stala paní Alena Krátká. Gratulujeme. Penzionu Horácko děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na sjezd na koloběžce z rozhledny Kopanina na Malou Skálu pro 2 osoby se stala paní Marie Vejvodová. Gratulujeme. www.zlutaplovarna.cz děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o Wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci ve Wellness relax areálu Hnačov se stal pan Antonín Tuček. Gratulujeme. Wellness relax areálu Hnačov děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro dva na jednu noc v Penzionu U Radnice se stal pan Marek Suchan. Gratulujeme. Penzionu U Radnice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt ve čtyřlůžkovém aparmánu v ceně 2.000.- Kč v Autokempu Mšeno se stala paní Lucie Bartošová. Gratulujeme. Autokempu Mšeno děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz v hodnotě 500,- Kč do restaurace Bowling sport centrum Mikulov se stal pan Zbyněk Bouda. Gratulujeme. Bowling sport centru Mikulov děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na pobyt pro dvě osoby na dvě noci se snídaní a vstupem do sauny v Pensionu Dáša se stal pan Jaroslav Gabriel. Gratulujeme. Pensionu Dáša děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na víkendový pobyt pro dva se snídaní v Pensionu Vyhlídka se stal pan  Miloš Papoušek. Gratulujeme. Pensionu Vyhlídka děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz v hodnotě 1000 Kč do Restaurace U Žíznivého jelena v Praze se stal pan Petr Libor. Gratulujeme. Restauraci U Žíznivého jelena děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na rodinnou vstupenku do wellness v Penzionu U Jirsáka se stala paní Lucie Petříková. Gratulujeme. Penzionu U Jirsáka děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o poukaz na pobyt na jednu noc pro dvě osoby a hodinu pivní lázně pro oba v Penzionu U Čtyřlístku se stal pan Josef Klusáček. Gratulujeme. Penzion U Čtyřlístku děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na 1000 Kč do restaurace Magická zahrada Nouveau se stala paní Marie Štieberová. Gratulujeme. Magické zahradě Nouveau děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o  poukaz na večeři pro dva v hodnotě 2000 Kč do Burger Baru na Praze 6 se stal pan Alexandr Ďurický. Gratulujeme. Burger Baru děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na dvouhodinový vstup do aquaparku Špindlerův Mlýn pro rodinu 2+2 se stala paní Eva Varaďová. Gratulujeme. Aquaparku Špindlerův Mlýn děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz v hodnotě 500,- Kč do restaurace Bowling sport centrum Mikulov se stal pan Jan Kravka. Gratulujeme. Bowling sport centru Mikulov děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o poukaz pro 2 osoby na dvě noci dle vlastního výběru na hotelu Tálský mlýn se stal pan Dalibor Paš. Gratulujeme. Hotelu Tálský mlýn děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na Wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci ve Wellness relax areál Hnačov se stala paní Renata Lániková. Gratulujeme. Wellness relax areálu Hnačov děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz pro 2 osoby se snídani na 2 noci + infra saunu pro dva v Penzionu Vysočina se stala paní Zuzana Suchanová. Gratulujeme. Penzionu Vysočina děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o poukaz na víkendový pobyt pro dva v hotelu zámek BERCHTOLD v celkové hodnotě 4400,- Kč v Hotelu Zámek BERCHTOLD se stala paní Jana Ondráčková. Gratulujeme. Hotelu Zámek BERCHTOLD děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro 2 osoby  na jednu noc v Pezionu U Radnice se stala paní Pavlína Szotkowská. Gratulujeme. Penzionu U Radnice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na ubytování víkendový pobyt pro dvě osoby v Penzionu a Výletní kavárně Větrný vrch se stala paní Martina Chrtková. Gratulujeme. Penzionu a Výletní kavárně Větrný vrch děkujeme a přejeme mnoho spokojených hostů.

Výhercem soutěže o poukaz na víkendový pobyt pro dva v turistické chatě Návrší se stala paní Marie Rozkovcová.  Gratulujeme. Horské chatě Návrší děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní za 1880 Kč v Penzionu Švihák lázeňský se stala paní Zuzana Suchanová. Gratulujeme. Penzionu Švihák lázeňský děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o Vánoční balíček na 4 noci v HOTELU ESPRIT ve Špindlerově Mlýně. se stala paní Jana Kemrová. Gratulujeme. Hotelu ESRIT*** děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní  o ubytování na jednu noc pro 2 osoby včetně snídaně a vstupu do vodního a saunového světa v Hotelu Sladovna se stala paní Ivana Zelenicová. Gratulujeme. Hotelu Sladovna děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže o poukaz na ubytování pro čtyři osoby na 1 noc v hodnotě 1,600 Kč v Motelu Jetel se stal pan Adam Hrnčíř.  Gratulujeme. Motelu Jetel děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz v hodnotě 1000,- Kč do Golemova Restaurantu + ubytování na jednu noc v Romantickém pokoji v Golden Golem HOTELu se stala paní Eliška Windová. Gratulujeme. GOLDEN GOLEM HOTELu děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na ubytování pro dvě osoby s polopenzí v Jonasparku ostružná v hodnotě 2120,- Kč se stala paní Markéta Pernicová. Gratulujeme. JONASPARKU děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na ubytování pro dvě osoby na 1 noc v hodnotě 1400 Kč + poukaz do restaurace v hodnotě 1000,- Kč (celkem tedy 2400,- Kč) vše v Angsufarm Soběsuky se stal pan Petr Pecka. Gratulujeme. Angusfarm Soběsuky děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní  o poukaz na ubytování ve Wellness hotelu Centrál v Klatovech se stala paní Lída Mikolášková. Gratulujeme. Wellness Hotelu Centrál děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže o poukaz na ubytování pro dvě osoby na 1 noc v hodnotě 1,200 Kč v Motelu Jetel se stal pan Pavel Bilík. Gratulujeme. Motelu Jetel děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o služby regeneračního centra v Hodoníně (sauna, masáž, koupele) v hodnotě 1300,- Kč se stal pan Milan Jedlička.  Gratulujeme. Sauně Kazeto Valalta děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní  o voucher pro 2 osoby na dvě noci v hotelu Grand v Řevnicích se snídaní a odpolední kávou se stala paní Alexandra Černá. Gratulujeme. Hotelu Grand Řevnice děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže o pobyt pro 2 osoby  na jednu noc v Pezionu U Radnice se stal pan Petr Zelený.  Gratulujeme. Penzionu U Radnice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro 2 osoby  na jednu noc v Pezionu U Radnice se stala paní Jiřina Vráblíková. Gratulujeme. Penzionu U Radnice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní  o voucher na ubytování na jednu noc pro dvě osoby, včetně snídaně a hodiny hry v hotelovém bowlingu v Hotelu Artaban se stala paní Jitka Vavrečková. Gratulujeme. Hotelu Artaban děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní  o poukaz na víkendový pobyt pro dva My hotelu v Lednici se stala paní Eliška Zelenková. Gratulujeme. MY HOTELu děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o poukaz na ubytování v zámeckém hotelu Maxmilian Lifestyle Resort**** na jednu noc pro dvě osoby se snídaní. V ceně je zahrnuta privátní vířivka pro dvě osoby na jednu hodinu, ovocná mísa a minerální vody se stal pan František Cíza. Gratulujeme. Zámku Loučeň děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní  o poukaz na víkendový pobyt pro dva My hotelu v Lednici se stala paní Marie Vokřálová. Gratulujeme. MY HOTELu děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.
Výhercem soutěže o pobyt pro 2 osoby  na jednu noc v Pezionu U Radnice se stala paní Gabriela Krpcová. Gratulujeme. Penzionu U Radnice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o o poukaz pro dva Wellness pobyt v Hotelu RENOSPOND se stal pan Ladislav Špalek. Gratulujeme. Hotelu RENOSPOND děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže o víkendový pobyt pro 2 osoby  se  snídaní  a  saunou v Pezionu na samotě v hodnotě 3000,- Kč se stala paní Eva Varaďová. Gratulujeme. Penzionu na samotěděkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže víkendový pobyt pro 2 osoby  se  snídaní  a  saunou v Pezionu na samotě v hodnotě 3000,- Kč se stala paní Eva Varaďová. Gratulujeme. Penzionu na samotě děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o poukaz pro dva na dvě noci v luxusním pokoji v Antik Hotelu Sofia Litomyšl v hodnotě 4800,- Kč se stala paní Martina Kordová. Gratulujeme. Antik hotelu SOFIA v Litomyšli děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže o poukaz na konzumaci v Pivovaru a restauraci Pražský most v Praze v hodnotě 500,- Kč se stala paní Hana Geburová. Gratulujeme. Restauraci prazskymost.cz děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na Pobyt pro dvě osoby dva dny v Chatě U Krtka se stala paní Marcela Pešková. Gratulujeme. Chatě U Krtka děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o pobyt pro dvě dospělé osoby v apartmánu hotelu Stanny Court v Nesebaru v Bulharskv hodnotě 17470,- Kč v termínu 21.9.- 28.9. 2014 se stala paní Eva Kellerová. Gratulujeme. Severu www.bulharskodovolena.org děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže o poukaz na Pobyt se snídaní pro dvě osoby na tři dny dvě noci v Hotelu Chata Volary vhodnotě 2100,- Kč se stala paní Alena Meňhartová. Gratulujeme. Hotelu Chata Volary děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na Pobyt pro dva na dvě noci se snídaní v Turistické chatě Švarná Hanka se stala paní Lenka Suchá. Gratulujeme. Horské chatě Švarná Hanka děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na Pobyt pro dva na dvě noci v Pensionu Rotunda v areálu JPK Harrachov v hodnotě 1640,- Kč se stala paní Andrea Brettfeldová. Gratulujeme. www.jpk.cz děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní  o poukaz na víkendový pobyt pro dva My hotelu v Lednici se stala paní Libuše Tomanová. Gratulujeme. MY HOTELu děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže o poukaz na Pobyt pro dva na dvě noci v Pensionu Rotunda v areálu JPK Harrachov v hodnotě 1640,- Kč se stala paní Andrea Brettfeldová. Gratulujeme. www.jpk.cz děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro dvě osoby na jednu noc v Penzionu U Radnice se stala paní Pavla Halínová. Gratulujeme. Penzionu U Radnice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o voucher na o víkendový pobyt pro dvě osoby v ALFA RESORTu se stala paní Alena Novosadová. Gratulujeme. děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na Dvoudenní pobyt Lux v hodnotě 2890,- Kč se stala paní Simona Valachová. Gratulujeme. Pensionu Samohel děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na prohlídku palírny a lihovaru s degustací až pro 4 osoby v Hospodářském dvoře Bohuslavice se stala paní Lenka Přenosilová. Gratulujeme. Hospodářskému dvoru děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o voucher na o víkendový pobyt pro dvě osoby včetně snídaně v Penzionu Pohoda se stala paní Jana Macháčková. Gratulujeme. Penzionu Pohoda Trutnov děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na ubytování pro 2 osoby na jednu noc včetně snídaně v Angusfarm Soběsuky se stal pan David Deseyve. Gratulujeme. Restauraci ANGUSFARM děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní  o ubytování na jednu noc pro 2 osoby včetně snídaně a vstupu do vodního a saunového světa v Hotelu Sladovna se stala paní Michaela Nováková. Gratulujeme. Hotelu Sladovna děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o víkendový pobyt pro dva v Autocampu Transit v Kutné Hoře se stala paní Marta Falharová. Gratulujeme.  Autocampu Tranzit Kutná Hora děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže o  o poukaz na pobytový balíček Letní romantika ve dvou v hodnotě 6690,- Kč v Hotelu Akademie Naháč se stal paní Lenka Láchová. Gratulujeme. Hotelu Akademie Naháč děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže pobyt pro 2 osoby na jednu noc v Hotelu Ve Dvoře se stal pan Martin Čermák. Gratulujeme. Hotelu Ve Dvoře děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže  o poukaz pro 4 osoby na třídenní  pobyt  v hodnotě 130,-€ (3640,- Kč) v chatové osadě termálního koupaliště Vincov les na Slovensku se stal pan František Tréšek. Gratulujeme. Chatové osadě Vincov les děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o o pobyt pro dvě osoby na jednu noc v Penzionu U Radnice se stala paní Martina Junková. Gratulujeme. Penzionu U Radnice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro 2 osoby na dvě noci včetně snídaně v Penzionu Sluníčko se stala paní Hana Hájková. Gratulujeme. Penzionu Sluníčko děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro 2 osoby na jednu noc v Penzionu pomeRANCH se stala paní Lenka Poplšteinová. Gratulujeme. Penzionu pomeRANCH děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz v hodnotě 1000,- Kč do Golemova Restaurantu + ubytování na jednu noc v Romantickém pokoji v Golden Golem HOTELu se stala paní Marie Uhrová. Gratulujeme. GOLDEN GOLEM HOTELu děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro 2 osoby na jednu noc s polopenzí ve Wellness hotelu Centrál v Klatovech se stala paní Kateřina Ganzarčíková. Gratulujeme. Wellness hotelu Centrál děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro 2 osoby na dvě noci včetně snídaně v Penzionu Sluníčko se stala paní  Erika Buchová. Gratulujeme. Penzionu Sluníčko děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže poukaz na ubytování v hotelu Nová Amerika se snídaní pro dvě osoby na dvě noci se stal pan Miroslav Buřinský. Gratulujeme. Areálu Nová Amerika děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt pro 5 sob v chalupě na jižní Moravě v Bořeticích na dva dny se stal pan Ladislav Špalek. Gratulujeme. Chalupě Bořetice i serveru bezvaubytko.cz děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o ubytování na jednu noc se snídaní v Apartmánech Pod Křížovým vrchem v Adršpachu se stal pan Radek Jakl. Gratulujeme. Aparmánům Adršpach děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže poukaz na víkendový pobyt pro dva na dva dny s polopenzí v JONAS PARKU v Ostružné v hodnotě 2120,- Kč se stal pan Libor Hromádka. Gratulujeme. JONASPARKU děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o o pobyt pro dvě osoby na jednu noc v Penzionu U Radnice se stala paní Verča Brandejská. Gratulujeme. Penzionu U Radnice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o voucher na dvě noci pro dvě osoby 30.5 – 1.6. 2014 se servírovanou snídaní v Penzionu Šumava – Ostružná se stala paní Ludmila Dydyška. Gratulujeme. Penzionu Šumava – Ostružná děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt na dvě noci pro dvě osoby s polopenzí + 1 hod. wellness + zapůjčení lyží nebo kola v Hotelu ESPRIT se stal pan Radim Falhar. Gratulujeme. Hotelu ESPRIT děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na víkendový pobyt pro dva na dva dny s polopenzí v JONAS PARKU v Ostružné v hodnotě 2120,- Kč se stal pan Zdeněk Zbranek Gratulujeme. JONAS PARKU děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na ubytování na jednu noc, plnou penzi (začíná večeří, končí obědem) a prohlídku jednoho prohlídkového okruhu hradu Svojanov pro dva v hodnotě 1620,- Kč se stala paní Hana Bednářová. Gratulujeme. Hradu Svojanov děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o voucher pro 2 osoby na jednu noc se snídaní a masážemi v hodnotě 1580,- Kč v Hotelu Game se stal pan Pavel Franců. Gratulujeme. Hotelu GAME děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o pobyt na 2 noci pro 2 osoby se snídaní, tříchodovou večeří a prohřívací terapií v ceně 4 360,- Kč v Hotelu Ve Dvoře ve Spáleném Poříč se stal pan Petr Mičánek. Gratulujeme. Hotelu Ve Dvoře děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o voucher pro 2 osoby na jednu noc s tříchodovou večeří v Zámeckém dvoře Všeradice se stal pan Jan Šnajdr. Gratulujeme. Zámeckému dvoru Všeradice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na pobyt pro dvě osoby na jednu noc v Penzionu U Radnice se stal pan Jindřich Lípa. Gratulujeme. Penzionu U Radnice děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o Romantický dvoudenní pobyt pro dvě osoby v Penzionu Sykovec v hodnotě 2720,- se stala paní Soňa Hrnčířová. Gratulujeme. Penzionu Sykovec děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o 3x dvě vstupenky na koncert MARIAM THE BELIEVER (SE) + KITTCHEN (CZ) do Paláce Akropolis v Praze se stali:

Olga Puldová
Lucie Konfrštová
Tereza Cízová
Gratulujeme. Paláci Akropolis děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem této soutěže se stala paní Magda Malá. Gratulujeme.

Výhercem soutěže o poukaz na víkendový pobyt pro dva na dva dny s polopenzí v JONAS PARKU v Ostružné v hodnotě 2120,- Kč se stal pan Mario Juřík. Gratulujeme. JONAS Parku Ostružná děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o o poukaz na pobyt pro dvě osoby v Rekreačním zařízení Goralský dvor na Slovensku v hodnotě  1500,- Kč  se stala paní Radomíra Otrubová. Gratulujeme. Goralskému dvoru děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na víkendový pobyt pro dvě osoby v Hotelu Svornost Praha v hodnotě 1690,- Kč se stal pan Lukáš Micka. Gratulujeme. Hotelu Svornost děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o 3DENNÍ NABITÝ WELLNESS BALÍČEK „Zimní víkend plus“ v Hotelu Akademie Naháč v hodnotě 5900,- se stal pan Jiří Tuček. Gratulujeme. Hotelu Akademie Naháč děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže o poukaz na Valentinský balíček v Hotelu Bílá růže v hodnotě 3500,- Kč se stal pan Jakub Krátký. Gratulujeme.

Výhercem soutěže o voucher na čtyřchodové menu pro dvě osoby v hodnotě 690,- Kč v Restauraci Pod Lipami v Praze se stala paní Dominika Cheníčková. Gratulujeme. Restauraci Pod Lipami děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže poukazu na 1 noc pro 2 osoby vč. snídaně a neomezeného vstupu do saunového a vodního světa v hodnotě 1900,- Kč v Hotelu Sladovna**** v Černé Hoře se stala paní Daniela Pavlišová. Gratulujeme. Hotelu Sladovna**** děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní  o poukaz v hodnotě 1500,- Kč na volnou konzumaci v Restauraci BBQ U Davida se stala paní Věra Čípová. Gratulujeme. BBQ U Davida děkujeme a přejeme mnoho spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14dní 2 poukazy pro 2 osoby na 1 noc (tedy celkem 2 noci pro dvě osoby) v celkové hodnotě 4400,- Kč v Hotelu Zámek BERCHTOLD se stala paní Libuše Stanková. Gratulujeme. Hotelu Zámek BERCHTOLD děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz v hodnotě 1000,- Kč na volnou konzumaci v Restauraci U Básníka pánve se stal pan Vladimír Pavlík. Gratulujeme. Restauraci U Básníka pánve děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz v hodnotě 500,- Kč na volnou konzumaci v Restauraci Bohéma v Brně se stal pan Milan Švec. Gratulujeme. Restauraci Bohéma děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní za 1880 Kč v Penzionu Švihák lázeňský se stal pan Jan Mička. Gratulujeme. Penzionu Švihák lázeňský děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz do Brumíkovi lyžařské školičky v hodnotě 1000,- Kč se stala paní Jana Voveská. Gratulujeme. www.classicskischool.cz děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz do restaurace ANGUSFARM v Soběsukách v hodnotě 2000,- Kč se stal pan Pavel Vejvoda. Gratulujeme. Restauraci ANGUSFARM děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na třídenní pobyt v Penzionu Sluníčko se stala paní Dagmar Mundlová. Gratulujeme. Penzionu Sluníčko děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o 2 poukazy pro 2 osoby na 1 noc (tedy celkem 2 noci pro dvě osoby) v celkové hodnotě 4400,- Kč v Hotelu Zámek BERCHTOLD se stal pan Pavel Vejvoda. Gratulujeme. Zámku BERCHTOLD děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o poukaz na pobyt pro dvě osoby na dvě noci v Penzionu Vila Jasmína v Třeboni v hodnotě 2200,- Kč se stala paní Veronika Jílková. Gratulujeme. Vile Jasmíně děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o pobyt pro dva na dvě noci ve Hotelu Amadeus v Praze v hodnotě 1800,- Kč se stala paní Eliška Holešínská. Gratulujeme. Hotelu Amadeus děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na pobyt pro dva na dvě noci v Hotelu Liberec v pokojích STANDARD plus v hodnotě 2980,- Kč se stala paní Miluše Sirůčková. Gratulujeme. Hotelu Liberec děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o poukaz na víkendový pobyt v Hotelu ALFARESORT se stala paní Jana Eisová. Gratulujeme. ALFARESORTU děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na pobyt pro dva na dvě noci v penzionu Florián v Rekreačním středisku Skalka se stal pan Ivo Míček. Gratulujeme. Rekreačnímu středisku Skalka děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na ubytování pro dva na jednu noc v Penzionu U Komárků se stala paní Klára Munsterová. Gratulujeme. Pensionu U Komárků děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 14 dní o o poukaz na ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní + jako bonus lahev vína + ovocnou mísu na pokoji v Hotelu Amarilis v Praze v hodnotě 6500,- kč se stal Jiří Fukal. Gratulujeme. Hotelu Amarilis  děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na třídenní rafting na řece Salza v Rakousku v hodnotě 2900,- Kč se stala paní Naděžda Kravková. Gratulujeme. Webu outdooraction.cz  děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na ubytování na jednu noc pro dvě osoby v Penzionu a Výletní kavárně Větrný vrch se stal pan Karel Svoboda. Gratulujeme. Penzionu a Výletní kavárně Větrný vrch děkujeme a přejeme mnoho spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o poukaz na víkendový pobyt v Chalupě Sedmička pro 4 osoby v hodnotě 5000,-Kč se stal pan Pavel Bilík. Gratulujeme. Chalupě Sedmička děkujeme a přejeme mnoho spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na pobyt na jednu noc pro dva v Penzionu Sluníčko se stal pan Martin Klír. Gratulujeme. Penzionu Sluníčko děkujeme a přejeme mnoho spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na ubytování na jednu noc pro tři osoby v Penzionu U Heřmánků ve Volarech se stal pan Jiří Ručka. Gratulujeme.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz na ubytování na tři dny (dvě noci) až pro 5 lidí v Penzionu Pohádka na Šumavě se stal pan Luděk Polášek. Gratulujeme.  Penzionu Pohádka  děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o voucher na pobyt pro dva na dvě noci s polopenzí v Zámečku Milada se stala paní Dana Kápičková. Gratulujeme.  Zámečku Milada děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o  pobyt pro dvě osoby se vstupem do sauny v Horské chatě Návrší se stala paní Zuzana Šimčíková. Gratulujeme.  Horské chatě Návrší děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o víkendový pobyt pro dvě osoby v chatce v Autocampu Tranzit v Kutné Hoře v termínu 28. a 29. září se stal pan Zdeněk Drozd. Gratulujeme.  Autocampu Tranzit Kutná Hora děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o voucher na pobyt na jednu noc pro 2 osoby v rodinném penzionu Pod Křížovým vrchem + zapůjčení horských kol + vstupenky do skalního města v celkové hodnotě 1550.-kč se stala paní Hana Houšková. Gratulujeme.  Apartmánům Adršpach děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o víkendový pobyt (dvě noci) v chatce pro čtyři osoby v hodnotě 1000,- Kč v rekreačním  středisku Bořeň se stala paní Marie Zelinková. Gratulujeme. Rekreačnímu  středisku Bořeň děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o pobyt pro 2 osoby na dvě noci v Penzionu Astra se stal pan Jan Lukeš. Gratulujeme. Penzionu Astra děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o pobyt na jednu noc v Baronově boudě v Dolním Dvoře v hodnotě 2400,- Kč se stala paní Barbora Sedlářová. Gratulujeme. Baronově boudě děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o pobyt pro 4 osoby v Chatové osadě Budín Žirovnice na týden od 24 do 31.8. se stala paní Miluše Sirůčková. Gratulujeme. Chatové osadě Budín děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o pobyt pro dvě osoby na 1 noc s večeří a džbánkem kvalitního sudového vína pro oba v Penzionu U Čerta. se stal pan Jan Musil. Gratulujeme. Penzionu U Čerta děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o voucher na pobyt na jednu noc až pro 4 osoby se snídaní v Penzionu Ema v Karlově pod Pradědem v hodnotě 1800,- Kč se stala paní Hana Sedláková. Gratulujeme. Děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o Poukaz na Beskydské hudební léto se stal pan Marian Černaj. Gratulujeme. Děkujeme a přejeme hodně spokojených návštěvníků.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher na o víkendový pobyt (pátek až neděle) pro dvě osoby včetně snídaně v Penzionu Pohoda se stala paní Viktorie Kmínková. Gratulujeme. Penzionu Pohoda Trutnov děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o voucher na pobyt na jednu noc pro 2 osoby se snídaní v LUXURY pokoji v Grand Luxury Hotelu v hodnotě 1500.-kč  se stal pan Miroslav Valný. Gratulujeme. Grand Luxury Hotelu  děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher v hodnotě 750,- Kč na služby Bowling Centra Jaroměř se stala paní Věra Navrátilová. Gratulujeme.  Bowling Centru děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní  o voucher v hodnotě 750,- Kč na konzumaci  v Restaurantu Divadlo v Jaroměři se stala paní Petra Sádovská. Gratulujeme.  Restaurantu Divadlo děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní  o voucher na pobyt na jednu noc pro 2 osoby v rodinném penzionu Pod Křížovým vrchem + zapůjčení horských kol + vstupenky do skalního města v celkové hodnotě 1550.-kč se stala paní Barbora Skálová. Gratulujeme.  Apartmánům Adršpach děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher na 1 noc pro dvě osoby včetně snídaně v hodnotě 1.600,- Kč v Travel Hotelu Praha se stala paní Jindra Holá. Gratulujeme.  Travel Hotelu Praha děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher na ubytování pro dvě osoby na víkend (2 noci) v hodnotě 1160,- Kč v Janově Boudě v Dolním Dvoře se stal pan Richard Bureš. Gratulujeme.  Janově Boudě děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o voucher na konzumaci v hodnotě 1500,- Kč se stal pan Jaroslav Malovec. Gratulujeme.  BBQ U Davida děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher na konzumaci v hodnotě 500,- Kč se stala paní Jaroslava Korpášová s tipem 802. Gratulujeme.  Vinnému baru & grilu Na Špičáku děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher na ubytování na 1 noc pro 2 osoby se snídaní v penzionu Angus farm u Nepomuku se stala paní Romana Beldová s tipem 685. Gratulujeme. Penzionu Angus farm děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o voucher na ubytování na jednu noc pro dvě osoby v Hotelu Sepetná se stal pan Antonín Bucha s tipem 905. Gratulujeme. Hotelu Sepetná děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní za 1880 Kč v rodinném penzionu Švihák lázeňský ve Velkých Losinách se stal pan Daniel Janečka.  Gratulujeme. Penzionu Švihák lázeňský děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher na ubytování na jednu noc v Penzionu Sluníčko*** v hodnotě 1. 590 Kč se stala paní Olga Berousková. Gratulujeme. Penzionu Sluníčko děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o voucher na konzumaci v restauraci Bobová dráha v Praze v ceně 1500,- Kč + poukaz na jízdy na bobovce v hodnotě 300 Kč tamtéž se stala paní Jana Pospíšilová. Gratulujeme. Restaurace Bobová dráha děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o dárkové poukazy na zaplacení konzumace v Restauraci Bohéma v Brně v hodnotě 800,-Kč se stal pan František Benedikt s přesným tipem. Gratulujeme. Restauraci Bohéma děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher na jednu noc pro dva se snídaní v Penzionu u Račáků v hodnotě 800 Kč se stal pan Jan Šnajdr s přesným tipem. Gratulujeme. Penzionu u Račáků děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o pobyt na 2 noci v pokoji Lux pro 2 osoby se snídaní v Hotelu Veronika v Ostravě se stala paní Olga Chudíčková s přesným tipem. Gratulujeme. Hotelu Veronika děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz do restaurace Boulevard v Brně v hodnotě 500,- Kč se stal pan Radim Krátký s přesným tipem. Gratulujeme. Restauraci Boulevard děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o ubytování pro dvě osoby na dvě noci v Penzionu PomeRANCH v Ruprechtově se stal pan Jaroslav Gabriel s přesným tipem. Gratulujeme. Penzionu PomeRANCH děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o dva hodinové poukazy na jízdu na SEGWAY se stal pan Štěpán Stehlík s tipem 225 osob. Odpovědí chodilo i tentokrát dost, ale bohužel byla většina špatná. Gratulujeme. Segway Břeclav děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků.

Výhercem soutěže na 7 dní o poukaz v hodnotě 500,- na konzumaci v restauraci Hospodářského dvora Bohuslavice se stala paní Eva Šípová s tipem 626 osob. Gratulujeme. Hospodářskému dvoru děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher v hodnotě 1000,- na konzumaci v restauraci hotelu Sladovna v Černé Hoře se stala paní Michaela Fiedlerová s tipem 812. osob, který byl přesný. Gratulujeme. Hotelu děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher v hodnotě 600,- na konzumaci v Mlynářské restauraci hotelu Bukovanský mlýn s prohlídkou větrného mlýna se stala paní Barbora Tichavská s tipem 619 osob, který byl nejbližší. Gratulujeme. Hotelu děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o pobyt v Hotelu *** Skalní mlýn na 1 noc pro 2 osoby se snídaní v se stala paní Petra Radousová Gratulujeme. Hotelu děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher na ubytování na 1 noc pro 2 osoby se snídaní v penzionu Angus farm u Nepomuku se stala paní Ivana Sahánková. Gratulujeme. Penzionu děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o voucher na ubytování pro dvě osoby na dvě noci v hodnotě 800 Kč v Chatě na Prašivé se stal pan Ondřej Karas. Gratulujeme. Horské chatě na Prašivé děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14dní o voucher na ubytování pro dvě osoby se snídaní v Hotelu Panský dům v Novém Městě na Moravě  se stal pan Ivan Daniel. Gratulujeme. Hotelu Panský dům děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7dní o voucher v hodnotě 1200 na služby Sauny Kazeto Valalta v hodnotě 1200 Kč se stává pan Miroslav Holešínský. Sauně Kazeto Valalta v Hodoníně děkujeme za spolupráci a přejeme hodně spokojených návštěvníků.

Výhercem soutěže na 7dní o pobyt na jednu noc pro dva v Penzionu Sluníčko se stává Lucie Bartošová. Gratulujeme :-). Penzionu Sluníčko děkujeme za spolupráci a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 14 dní o pobyt na jednu noc pro dva ve Wellness hotelu Centrál v Kalovech se stává Marie Herdová.  Gratulujeme :-). Wellness hotelu Centrál v Klatovech děkujeme za spolupráci a přejeme hodně spokojených hostů.

Výhercem soutěže na 7 dní o konzumaci v hodnotě 700 Kč v restauraci Golemův restaurant Praha se stává Jiřina Liškutínová. Gratulujeme :-). Golemovu restaurant děkujeme za spolupráci a přejeme hodně spokojených strávníků.

Výhercem soutěže na 7 dní o konzumaci v hodnotě 1000 Kč v restauraci U Básníka pánve se stala paní Jana Zoulová. Gratulujeme a doufáme, že bude chutnat 🙂 Restauraci děkujeme za spolupráci a přejeme mnoho spokojených hostů 🙂 Brzy se mezi ně zařadíme i my a tak se můžete těšit Vy, naši návštěvníci, na recenzi 🙂

Výhercem 16. soutěže o pobyt pro dva na jednu noc v My hotelu Lednice, kousíček od nádherného zámku Lednice se stává pan Zdeněk Horák. Gratulujeme :-). My hotelu v Lednici děkujeme za účast v soutěži a přejeme hodně spokojených návštěvníků. Zámek Lednice je velmi nádherný a my vám určitě doporučujeme jeho návštěvu.

Výhercem 15. soutěže o pobyt pro dva na jednu noc v Garni & apartman hotelu Albatros, hned u vodní nádrže Lipno v obci Přední Výtoň, se stává Lucie Čížková. Gratulujeme. Garni & apartman hotelu Albatros děkujeme za účast v naší soutěži a přejeme hodně spokojených návštěvníků. A vy, jestli nevíte, kam na dovču či víkend, určitě si zajeďte do tohoto hotelu.

Výhercem 14. soutěže o pobyt pro dvě osoby se snídaní, vstupem do bazénu, fitness, whirlpoolu a sauny v hotelu Horizont v Krkonoších se stává Radmila Rolínková. Gratulujeme. Hotelu Horizont děkujeme za účast v naší soutěži a přejeme hodně spokojených návštěvníků. A vy, jestli nevíte, kam na hory, určitě si zajeďte do tohoto hotelu. Výhled z restaurace v 18. patře určitě stojí za to.

Výhercem 13. soutěže o VIP vstup pro dvě osoby do Vitálního světa (saunového komplexu) do Relax centra Kolštejn v Branné v Jeseníkách v hodnotě 640 Kč se stává paní Marcela Dolanská. Relax centru Kolštejn děkujeme za účast v naší soutěži a přejeme co nejvíce spokojených návštěvníků. Určitě toto centrum navštivte, nebudete litovat.

Výhercem 12. soutěže o pobyt pro dvě osoby se snídaní a vstupem do hotelového bazénu ve Wellness hotelu Centrál v Klatovech se stala Jana Zíková. Wellness hotelu Centrál děkujeme za účast v naší soutěži a přejeme hodně spokojených návštěvníků. A vy jestli nevíte, kde se ubytovat v Klatovech, určitě kontaktujte tento hotel. Budete spokojeni 🙂

Výhercem 11. soutěže o tkaný a vyšívaný měšec na peníze, speciální medaili a pexeso se stala Marie Balážová.

Výhercem 10. soutěže o tkaný a vyšívaný měšec na peníze, speciální medaili a pexeso se stala Renata Kloučková.

Výhercem 9. soutěže o knihu Krajinou Lichenštejnů a sběratelskou medaili se stala Helena Macková.

Výhercem 8. soutěže o sadu pexes a pamětní medaili se stala Iva Krupová.

Výhercem 7. soutěže o knihu Krajinou Lichtenštejnů a pamětní medaili se stala Jitka Picmausová.

Výhercem naší 6. soutěže o knihu Krajinou Lichtenštejnů a pamětní medaili se stala Pavla Drdlová.

Výhercem naší 5. soutěže o vstupenky do Muzea železné opony ve Valticích a pamětní medaili se stal Mirek Otrusina.

Výherce naší 4. soutěže o voucher na jízdu pro celou rodinu koňským povozem od zámku k Janohradu a zpět se stal Aleš Truksa.

Výherce naší 3. soutěže o knihu Krajinou Lichtenštejnů, která byla na našich stránkách do 15. července se stala Jana Ševčíková.

Výherce naší 2. soutěže o bižuterii ruční výroby, která byla na našich stránkách do 30. června se stal Jiří Bozetický.

Výhercem naší 1. soutěže o dárkové předměty s motivem zámku Lednice, která byla na našich stránkách do 15. června  se stala Lucie Čermínová.